THE SCHOOL OF LIFE'TAKI DERSLER HAKKINDA

Derslerimiz, The School of Life’ta yapıp ettiklerimizin ve üretimimizin kalbinde yer alır. Dersler, anlamlı ve doyumlu bir hayat arayışında ve hayatın temel zorlukları karşısında gereksinim duyduğumuz becerilere ve duygusal olgunluğa odaklanmıştır. Özenle tasarlanmış 12 dersten oluşan yeni müfredatımız,
4 ana temayı takip eder: İş, Aşk, Kendini Anlama ve Kültür

Hayatın temel konuları üzerine derinlemesine düşünmeye ve iç gözlem yapmaya teşvik edileceğiniz derslerde düşüncelerinizi diğer açık görüşlü bireylerle paylaşma fırsatı bulursunuz. Uzmanlar tarafından hazırlanan ve The School of Life Istanbul Akademik Kadrosu tarafından verilen dersler, seminer, sohbet ve grup uygulamalarının karmasından oluşur.

Dersleri tek tek alabilir ya da 12 dersin tamamını alabileceğiniz ve ilave avantajlardan faydalanabileceğiniz The School of Life Istanbul Yolculuk Planı’nı takip edebilirsiniz. 

Browse Events

27 Eylül
Erdem Aksakal ile Doyumlu Sosyal Baglar Nasil Kurariz

Tanıştığımız, birlikte yaşadığımız ve çalıştığımız insanlarla ilişkilerimizin iyi olması, kendini gerçekleştirmiş bir hayat yaşama şansı için vazgeçilmezdir.

13 Ekim
Ali Tufan Koç ile Her Seye Ragmen Hayati Nasil Keyifli Kilariz

Bu derste kendimizi, hayat tarafından yeniden baştan çıkarılmaya ve büyülenmeye teslim ediyoruz. Çevremizdeki objelerin, insanların ve fikirlerin güzelliğini farkına varıyoruz.

17 Ekim
Itir Erhart ile Kendimizi Nasil Taniriz

Kendini tanımak öylesine önemlidir ki, yalnızca kim olduğumuza dair doğru bir algıya dayanarak güvenilir kararlar verebiliriz.

3 Kasım
Defne Eraslan ile Iliskinin Rontgenini Cekin: Kalmak mi Gitmek mi?

Bu ders, ilişkimiz hakkında karar vermemiz için bir kılavuz sunuyor: kalmalı mıyız, yoksa gitmeli miyiz?

7 Kasım
Banu Kanibelli ile Kariyer Potansiyelimizi Nasil Belirleriz

Bu ders hem sevdiğimiz hem de maddi tatmin sağlayan bir iş bulmak için gereksinim duyduğumuz araçlarla bizi donatıyor.

14 Kasım
Ahmet Akin ile Nasil Sakin Oluruz

Sakin kalmakta başarısız olduğumuz her sefer, kendimiz hakkında bilmeye değer bir şeyi ortaya çıkarma fırsatı sunar. Bu ders içimizde başıboş gezen yoğun endişe ile başa çıkmak için bir kılavuz sunuyor.