Tehlikeli Sohbetler - Tema: Ask ve Iliskiler

Anlamlı ve ilham verici sohbetler, taze fikirler, yeni dostluklar… The School of Life Istanbul katılımcıları, yeni ve eşsiz bir deneyimde buluşuyor: Tehlikeli Sohbetler

Tasarım ve yemek kültürünü birleştiren şık bir ortamda, şehrin gündelik hızında ıskaladığımız hayatın içinden özel bir tema etrafında modere edilen Tehlikeli Sohbetler; merakı, aklı ve yaşam kültürüyle hem bu lezzetli ortamdan keyif alacak hem de onu zenginleştirecek sizin gibi TSOL katılımcılarıyla tanışmak için bulunmaz bir fırsat. Sahiciliğe ve samimiyete davet eden özel sohbet menüsü eşliğindeki buluşmada, yeni dostluklar kurmanın tadına varırken derin benliğinizin çağrısına kulak vererek konfor alanınızı dilediğinizce esnetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

10 Şubat Cumartesi Tehlikeli Sohbetlerin konusu Aşk ve İlişkiler…

Aşık olma, aşkta kalma ve aşktan olma halleri üzerine kaygısızca ve eğlenerek kafa yoracağımız bu etkinliğin ev sahibi, Kanyon AVM’nin en seksi yeni mekanı, İntema Yaşam. Tüm duyulara hitap edecek bu özel deneyim; İntema Yaşam’da Demo Show, Tadım ve tanışma ile başlayıp Tehlikeli Sohbetler ile devam ediyor.

TSOL ISTANBUL’DA ALTERNATIF SEVGILILER GÜNÜ PROGRAMI: 10 SUBAT CUMARTESI

10 Şubat Cumartesi önce Kanyon Joint Idea’da yeni müfredatımızdaki on iki dersten biri olan Aşkı Nasıl Buluruz dersi, ardından İntema Yaşam’da Demo Show ve Tehlikeli Sohbetler: Aşk ve İlişkiler gerçekleşiyor. Sevgililer Günü arifesinde TSOL Istanbul’da genel olarak aşkı, özel olarak ilişkilerimizi böylece masaya yatırıyoruz; zihnimizi meşgul eden kimi sorulara ses veriyoruz: İlişkilerimiz belli bir yolu izliyor mu? Bizi mutsuz eden insanlar bize neden çekici gelebiliyor? Aşk bir duygudan öte öğrenilebilir ve sürdürülebilir bir beceri olabilir mi?

GUNUN PROGRAMI:

14:00 - 17:00 TSOL Ders: Defne Eraslan ile Aşkı Nasıl Buluruz (Joint Idea Kanyon)
17:00 - 17:30 Ara / Intema Yaşam’da Buluşma (Asansörle aşağı inilir)
17:30 - 18:15 İntema Yaşam’da Demo Show: Afrodizyak Lezzetler, Tadım ve Tanışma
18:15 – 19:45 TSOL Tehlikeli Sohbetler: Aşk ve İlişkiler

KOMBİNE BİLET İÇİN:

Her iki etkinliğe birden katılmanız durumunda kombine bilet fiyatı 200 TL’dir.
Bilgi ve Havale / EFT ile Ödeme İçin:
İstanbul@theschooloflife.com
0532 4643899

 

“Güzel insanlarla tanışmak, içten sohbetler, wine and dine, çok keyifli bir ortam. Daha ne olsun:)”

- Didem Anıl

 

“Biraz cesur insanlar için çok iyi hazırlanmış bir icebreaker özelliği taşıyor. Bana kalırsa birbirini tanımayan insanlar bu konuları konuşmaya daha yatkın olabiliyorlar."

- Utku Tuncay

 

“Katılımcılar, içerik ve moderatörün sağladığı rahatlık olağanüstü. Gecenin içinde, günün/günlerin kaosundan sonra değerli bir sosyalleşme oldu. Manevi doyum tamdı. Mekanın katkısına da değinmeden geçemeyeceğim.”

-Bir Katılımcı

 

"Çok keyifli, cok samimi ve odaklı bir etkinlikti, çok keyif aldım.”

- Güliz Şenok

 

“Bu süreçte kendimizde neyi keşfettik, nelerde zorlandık üzerine, neler yapabiliriz üzerine çok keyifli bir sohbetti. Herkesi konfor alanından çıkarttı bu güzel sohbet.”

“Daha önce katılmadım fakat bundan sonra katılmayı düşünüyorum. Sebebi hem network yaratabilmek, insanlardan fikir alabilmek diye sıralanabilir. Bu tarzda etkileşimler çok olumlu sonuçlar çıkarabiliyor. Çok güzel bir platform yaratmışsınız, tebriklerimi sunuyorum.”

“Özellikle zorlu bir süreçte aklına, fikrine güvendiğimiz insanlar ile online ortamda fikirlerimizi paylaşabilmek çok keyifliydi.”

Için bilet satın al
Tehlikeli Sohbetler - Tema: Ask ve Iliskiler

 Ücretsiz Kayit Ol

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz #EvdeKal online buluşmaları için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız linki ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgileri, etkinlikten en geç 24 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz.