James Wallman ile Istif Çagi

Satın Aldıkların Değilsin, Hayata Yer Aç!

İstif Çağı! Tüketici-odaklı kapitalist sistemimiz sayesinde önceki nesillere kıyasla çok daha fazla şeye sahibiz. Ancak sorun şu: Sistem o kadar başarılı oldu ki şimdi gereğinden fazla şeye sahibiz ve bu bizi daha mutlu etmiyor. Hatta bunalmış, daralmış, boğulmuş hissetmemize neden oluyor. Daha çok eşya artık mutluluğumuzu artırmıyor. Ayrıca, çevre için de toplum için de zararlı. Materyalist tüketimin bize çizdiği yoldan nasıl çıkabilir ve daha yeni, daha mutlu, daha iyi bir yolu nasıl bulabiliriz?

6 dilde yayınlanan, dünya çapında haber olan İstif Çağı (Stuffocation) şimdi Doğan Kitap etiketiyle Türkçe’de. Kitabın çok satan yazarı James Wallman, The School of Life Londra’dan sonra kitabın Türkiye okuruyla buluşacağı günlerde tek atölye ile İstanbul’da.

James Wallman ile bu eğlenceli atölyede materyalizmin iyi ve kötü yanlarını; sevdiklerimiz, arkadaşlarımız ve ailelerimizle birlikte zamanımızı ve paramızı eşyalar yerine deneyimlere harcamaya nasıl odaklanabileceğimizi ve bunun bizi nasıl daha mutlu, sağlıklı ve başarılı kılacağını birlikte keşfediyoruz. 

Etkinlik dili İngilizcedir.

 

ÖZEL ETKİNLİKLER HAKKINDA

Nasıl bir hayat yaşamalıyız? Belki de en kadim soru... The School of Life’da hayata hangi değerlerin rehberlik etmesi gerektiğini sorguluyoruz. Bu amaçla özgün ve sıra dışı kişilikleriyle tanınan düşünür, sanatçı ve konuşmacılardan hikayeleri, deneyimleri ve yaklaşımları ile bize rehberlik etmelerini istiyoruz. Önde gelen isimlerle buluşacağımız özel etkinliklerde bireysel yolculuklara kapı açan rahatlatıcı, yol gösterici ya da kışkırtıcı farklı bakış açıları duymaya, deneyimlemeye hazır olun. 

Bu özel ve tek seferlik etkinliklerden haberdar olmak için, lütfen bültenimize üye olun.

Özel Etkinliklerimizin yanı sıra programımızda; The School of Life’da yapıp ettiklerimizin ve üretimimizin kalbinde yer alan ve on iki dersten oluşan Ana Müfredat, sizi bugünün iş yerinde başarılı ve mutlu olmak için gereken becerilerle donatan Profesyonel Atölyeler, sizin gibi diğer meraklı ve açık görüşlü bireylerle bir araya geleceğiniz Deneyimler yer alıyor. 

 

ATÖLYE LİDERİ

indir

James Wallman yazar, girişimci, baba ve gelecek bilimcidir. KPMG, HSBC, KFC, ve Facebook gibi şirketlerin geleceklerini önceden tahmin etti. İstif Çağı, James'in ilk kitabıdır. İlk olarak yayıncılığını kendisinin yaptığı kitap bugün Lehçe, Çekçe, Tayca, Çince ve Türkçe dâhil 7 dilde yayımlanmıştır. MSNBC’den BBC’ye, CBC’den ABC’ye, Brezilyadaki Globo’dan New York Times ve Financial Times’a, Irish Times’a ve Sunday Times’a dek 200’ün üstünde medya kuruluşu tarafından haber yapılmıştır. James, eşi ve 4 ile 7 yaşlarındaki iki şahane çocuğu ile Londra’da yaşamaktadır.

İNDİRİMLER:

Bu derste, geçerli kimliği olan öğrenciler, 65 yaşın üzerindekiler, emekliler ve engelli bireyler için %20 standart fiyat indirimi uygulanmaktadır. TSOL’un bir eğitim ve kültür girişimi olması nedeniyle, öğretmenler de aynı indirimden faydalanmaktadır.

 

Için bilet satın al
James Wallman ile Istif Çagi

Ne:
Özel Etkinlik