Avantajlar

The School of Life Istanbul online atölye ve etkinliklerinde felsefe, psikoloji, edebiyat ve sanatın rehberliğinde hayat için iyi ve kullanışlı fikirleri konuşuyoruz. Yetkin ve deneyimli akademik kadromuz eşliğinde kendi iç sesinize kulak vermeye, yeni bakış açıları edinmeye ve yaklaşımınızı diğer meraklı ve açık görüşlü bireylerle paylaşmaya davet ediyoruz sizi.

TSOL GIFT, TSOL PASS ve TSOL UNLIMITED ile bu eşsiz deneyimi sevdiklerinizle ve ailenizle paylaşabilir, kendiniz için avantajlı tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. 

TSOL GIFT İLE SEVDİKLERİNİZ İÇİN DE TSOL DENEYİMİ!

Hediye Çeki gelirlerinin %50’si bu dönemde ön saflarda hepimiz için mücadele veren sağlık çalışanlarına destek olmak üzere Lokman Hekim Vakfı’na bağışlanmaktadır.

Hediye çeki kullanımı çok kolay!

Hediye Çeki açık biletini satın alın.

Satın alma aşamasında karşınıza sorular çıkacak: Çeki hediye etmek istediğiniz kişinin ad-soyad, eposta adresi, telefonu ve varsa eklemek istediğiniz notu ilgili alanları doldurarak girin.

Biletino’dan size gelen Hediye Çeki açık biletini istanbul@theschooloflife.com adresine gönderin. Hediye Çekinin yakınınıza gönderilmesini istediğiniz tarihi de eklemeyi unutmayın ki sevdiğiniz kişinin özel gününü kaçırmayalım :)

Online hediye çeki, notunuzla birlikte yakınınıza ve gizli adres olarak size The School of Life Istanbul tarafından gönderilecektir. Etkinlik takviminden yapacağı atölye tercihini istanbul@theschooloflife.com adresine iletmesi ricası da gönderiye eklenecektir.

Sevdiklerinizi de dört gözle aramıza bekliyoruz!

Önemli Not: Hediye çeki karşılığında para iadesi yapılmaz.

Hediye çekinin kullanım süresi satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıldır; online TSOL Istanbul atölye ve etkinliklerinde geçerlidir.

 

Satın Al - 150 TL

 

TSOL PASS İLE ERKEN KAYIT AVANTAJI!

TSOL PASS ile sınırlı süre için 3 Online Etkinlik 300 TL 

Satın Almak İçin Son Tarih: 25 Eylül 2020, Cuma

TSOL PASS kullanım süresi 1 yıldır; TSOL Istanbul online atölye ve etkinliklerinde geçerlidir.

TSOL PASS’ı kullanmaya başlamak için, satın alma işlemini tamamladıktan sonra, bilet görüntüsü ile birlikte istanbul@theschooloflife.com adresine mail göndererek katılmak istediğiniz etkinlikleri iletmeniz yeterlidir.

Satın Al     

 

TSOL UNLIMITED İLE 1 YIL BOYUNCA SINIRSIZ KATILIM!

TSOL UNLIMITED 1500 TL.

The School of Life deneyiminden en yüksek verimi, faydayı ve keyfi almak için sizi TSOL UNLIMITED planına bekliyoruz! Yani sınırsız katılım!

Bu bir yıllık yolculukta esnek ve çok avantajlı bir plan içinde dilediğiniz tüm online derslere, etkinliklere ve deneyimlere bir daha ücret ödemeden katılarak öğrenmenin, yeni dostlar edinmenin ve bireysel dönüşümünüzün keyfini çıkarın.

TSOL UNLIMITED kullanım süresi satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıldır; TSOL Istanbul online atölye ve etkinliklerinde geçerlidir.

TSOL UNLIMITED’i kullanmaya başlamak için, satın alma işlemini tamamladıktan sonra, bilet görüntüsü ile birlikte istanbul@theschooloflife.com adresine mail göndermeniz yeterlidir.

Satın Al     

 

 

 

Için bilet satın al
Avantajlar

Ne zaman ve nerede:
  • 2 Jan - 30 Apr 2021