Zeynep Evgin Eryilmaz

Zeynep Evgin Eryilmaz

Zeynep Evgin Eryılmaz, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra University of Southern California’da Communication Management Master’ını ve European Graduate School’da iki yıllık Dışavurumcu Sanat Terapi ile Değişim doktoroya giriş programını tamamladı.
Kariyerine Türkiye’nin çeşitli uluslararası reklam ajanslarında reklam yazarlığı ile başlayan Zeynep, 10 yıl içinde pek çok yerli ve yabancı markaya 30'dan fazla televizyon reklamı, yüzlerce radyo ve basın kampanyası yarattı. Kişisel gelişime olan merakı bu yoğun tempo sonucunda ortaya çıktı.
İstanbul, İsrail, Amerika, Kanada ve İsviçre’de Gestalt koçluğu, grup koçluğu, sistem bakış açısı, çatışma yönetimi ve dışavurumcu sanat terapi eğitimlerini tamamladı. 
Koçluk ve danışmanlık şirketi İnspiro ile yöneticilere ve takımlara liderlik, iletişim,  ilişkiler ve yaratıcılık alanlarında özel atölyeler veren Zeynep, 2500 saati aşkın koçluk deneyimiyle Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF’den Professional Certified Coach (PCC) ünvanına sahiptir ve Eurasian Gestalt Koçluk Programı’nın eğitimcilerinden biridir.

Zeynep Evgin Eryılmaz'ın The School of Life Istanbul'da verdiği ders Nasıl Karar Veririz; tasarladığı atölye Yaratıcı Kıvılcım.