Motivatietraining
In deze training ga je:
- Jouw drijfveren en motivatie ontdekken op werkgebied
- Een visie voor de toekomst ontwikkelen
- Heldere persoonlijke doelen formuleren
- Balans aanbrengen op basis van jouw waarden
- Een actieplan maken om jouw purpose te vertalen naar je leven en je werk.
Zingeving op het werk is van essentieel belang om gemotiveerd te blijven, het beste van jezelf te geven en om je op lange termijn tevreden te voelen. Het heeft ook een enorme impact op de kwaliteit van ons dagelijks leven Het goede nieuws: dat komt van binnenuit en dus uit jezelf. Het slechte nieuws: motivatie kan je niet worden aangeleverd door iemand anders. In deze training ga je op zoek naar wat jou motiveert en denk je na over hoe je dat meer kan vinden in je werk.
Na de training:
- Heb je een duidelijke focus: je weet wat je purpose is en hoe je authentiek blijft. Binnen je organisatie, maar ook daarnaast
- Ben je bewust van jouw waarden
- Heb je een heldere visie voor de toekomst
- Weet je wat jou motiveert
- Weet je hoe je die motivatie levend kunt houden
- Heb je een helder actieplan , waarmee jij jouw purpose kunt leven!
Programma
Dag 1
- Introductie
- Verwachtingen van werk
- Waar ben je goed in?
- Wat zijn jouw waarden?
- Wat motiveert je?
- Bewustzijn van je overtuigingen: welke belemmeren en welke helpen?
- Balans: welke offers breng je en is dit in balans met je waarden?
Dag 2
- Waardering en wat jij de wereld te brengen hebt
- Wat de wereld nodig heeft
- Formuleren van jouw purpose
- Visie voor de toekomst
- Actieplan met concrete vervolgstappen
Voor wie is deze training?
De training is er voor iedereen die het gevoel heeft (nog) meer uit zijn of haar werkende leven te kunnen halen. Het is zowel voor mensen die meer voldoening willen ervaren in hun huidige werk als mensen die toe zijn om de volgende stap te zetten.
Praktische informatie
Duur: 2 dagen op locatie in het centrum van Amsterdam, van 9:30 uur tot 17:00 uur.
Edities:
14 september en 27 september 2023
19 september en 2 oktober 2023
7 november en 20 november 2023
27 februari en 12 maart 2024
6 juni en 20 juni 2024
12 september en 26 september 2024
Aantal deelnemers: Maximaal 15
Prijs: € 825,- exclusief btw
Voertaal: Nederlands
Locatie: Frederiksplein 54, Amsterdam
Bereikbaarheid: Het beste bereikbaar via fiets of OV.
Parkeertip: Gebruik een van de P+R’s in Amsterdam.
Studielast: Er is geen verplicht huiswerk. Wel krijg je ideeën en technieken mee die je na de training kan gaan uitproberen en toepassen in je werk.
Studiemateriaal: Je hoeft geen studiemateriaal aan te schaffen voor deze training, je krijgt van ons bij aanvang een reader.
Niveau: Er is geen ingangseis.
NRTO-keurmerk: Wij hebben een NRTO-keurmerk. De Nederlandse Raad voor Training en Opleiding (NRTO) is de brancheorganisatie voor trainen en opleiden en keurt private instellingen volgens acht kwaliteitseisen.
STAP: Deze training komt in aanmerking voor het STAP-budget. De tickets zijn te bestellen tot 30 juni 16:00
Deelnemers over Purpose, motivatie en bevlogenheid
“Een interactieve training, leuke trainster en erg relevante modellen en oefeningen”
“Je komt tijdens deze twee dagen veel over jezelf & jouw persoonlijke waarde te weten”
De docent van deze training

Inge Dessing
Inge Dessing is arbeids- en organisatiepsycholoog, coach en trainer. In haar werk brengt zij mensen en teams in beweging door te