Browse events

August

September

2

Jaaropleiding: Grote denkers

  • 19:00 - 21:30 2 Sep 2019 - 13 Jul 2020
  • Jaaropleiding
  • Amsterdam
Lees Meer
2

Genieten van het leven

  • 19:00 - 21:30 Mon 2 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
4

Jaaropleiding: Grote denkers

  • 19:00 - 21:30 4 Sep 2019 - 15 Jul 2020
  • Jaaropleiding
  • Utrecht
Lees Meer
4

Leiderschap

  • 09:30 - 13:00 Wed 4 Sep 2019
  • Professional
  • € 195,- (excl. btw)
Lees Meer
4

Vergroot je zelfvertrouwen

  • 19:00 - 21:30 Wed 4 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
4

De kunst van het mislukken

  • 14:00 - 16:30 Wed 4 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
4

Ontwerp je toekomst

  • 14:00 - 16:30 Wed 4 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
5

Van voornemens naar gewoontes

  • 19:00 - 21:30 Thu 5 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
6

Meesterschap

  • 09:30 - 13:00 Fri 6 Sep 2019
  • Professional
  • € 195,- (excl. btw)
Lees Meer
8

Met The School of Life naar het Rijksmuseum

  • 11:00 - 12:30 Sun 8 Sep 2019
  • Rondleiding
  • € 25,-
Lees Meer
9

How to Make Love Last

  • 19:00 - 21:30 Mon 9 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
10

Crash Course: Filosofie

  • 19:00 - 21:00 10 Sep - 19 Nov 2019
  • Reeks
  • € 425,-
Lees Meer
11

How to Be Serene

  • 19:00 - 21:30 Wed 11 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
11

Charme

  • 09:30 - 13:00 Wed 11 Sep 2019
  • Professional
  • € 195,- (excl. btw)
Lees Meer
11

Ontwikkel je zelfkennis

  • 14:00 - 16:30 Wed 11 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
11

De kracht van kwetsbaarheid

  • 14:00 - 16:30 Wed 11 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
11

Mark Tigchelaar over afleiding en focus

  • 19:30 - 21:00 Wed 11 Sep 2019
  • Professional
Lees Meer
12

De filosofie van seks

  • 19:00 - 21:30 Thu 12 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
13

Communication

  • 09:30 - 13:00 Fri 13 Sep 2019
  • Professional
  • € 195,- (excl. btw)
Lees Meer
13

Beter leren ruziemaken

  • 19:00 - 21:30 Fri 13 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
17

How to Fail

  • 19:00 - 21:30 Tue 17 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
18

Crash Course: Psychologie

  • 19:00 - 21:30 18 Sep - 27 Nov 2019
  • Reeks
  • € 425,-
Lees Meer
19

De kunst van het gesprek

  • 19:00 - 21:30 Thu 19 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
20

Pitchen en presenteren

  • 09:30 - 17:00 Fri 20 Sep 2019
  • Professional
  • € 395,- (excl. btw)
Lees Meer
20

Retraite: Vind je droombaan

  • Retraite
Lees Meer
21

Elizabeth Gilbert on Finding Your Own Path

  • 14:00 - 15:30 Sat 21 Sep 2019
  • English
Lees Meer
24

De zin van het leven

  • 19:00 - 21:30 Tue 24 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
25

Effectiviteit

  • 09:30 - 13:00 Wed 25 Sep 2019
  • Professional
  • € 195,- (excl. btw)
Lees Meer
25

Hoe vind je liefde?

  • 19:00 - 21:30 Wed 25 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
25

Een baan om van te houden

  • 14:00 - 16:30 Wed 25 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
27

Stay or Leave

  • 19:00 -21:30 Fri 27 Sep 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
27

Radicaal anders denken over werk

  • 09:30 - 17:00 Fri 27 Sep 2019
  • Professional
  • € 395,- (excl. btw)
Lees Meer

October

1

How to Identify Your Career Potential (English)

  • 19:00 - 21:30 Tue 1 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
3

Changemakers – De kunst van het veranderen

  • 19:00 - 21:30 Thu 3 Oct 2019
  • Reeks
Lees Meer
7

Intensive: Vind je droombaan

  • 10:00 - 17:00 Mon 7 Oct 2019
  • Class
  • € 107,50 (incl. lunch)
Lees Meer
7

Hoe cultuur je leven kan veranderen

  • 19:00 - 21:30 Mon 7 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
8

Confronteren

  • 09:30 - 17:30 Tue 8 Oct 2019
  • Professional
  • € 395,- (excl. btw)
Lees Meer
9

Diplomacy

  • 09:30 - 13:00 Wed 9 Oct 2019
  • Professional
  • € 195,- (excl. btw)
Lees Meer
9

Blijvende liefde

  • 19:00 - 21:30 Wed 9 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
9

Ontwerp je toekomst

  • 14:00 - 16:30 Wed 9 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
10

Beter leren ruziemaken

  • 14:00 - 16:30 Thu 10 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
11

Beïnvloeden en overtuigen

  • 09:30 - 17:30 Fri 11 Oct 2019
  • Professional
  • € 395,- (excl. btw)
Lees Meer
11

Filosofie voor het goede leven I

  • 09:30 - 11:30 11 Oct - 15 Nov 2019
  • Reeks
  • € 210,-
Lees Meer
11

Crash Course: Antropologie

  • 14:00 - 16:30 11 Oct - 25 Nov 2019
  • Reeks
  • € 210,-
Lees Meer
12

Special Event: Alain de Botton on Emotional Intelligence

  • English
Lees Meer
14

How to Enjoy Life

  • 19:00 - 21:30 Mon 14 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
16

Genieten van het leven

  • 19:00 - 21:30 Wed 16 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
16

Met The School of Life naar het Rijksmuseum

  • 10:00 - 11:30 Wed 16 Oct 2019
  • Rondleiding
  • € 25,-
Lees Meer
17

The Event You Wish Your Parents Had Visited (Uitverkocht)

  • 19:30 - 21:00 Thu 17 Oct 2019
  • English
Lees Meer
18

A Serious Business Course: Crucial skills for the 21st Century

  • 09:30 - 17:00 18 Oct 2019 - 31 Jan 2020
  • Professional
  • € 2750,- (excl. btw)
Lees Meer
18

How to Find Love

  • 19:00 - 21:30 Fri 18 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
21

Filosofie voor het goede leven II

  • 19:00 - 21:00 21 Oct - 18 Nov 2019
  • Reeks
  • € 210,-
Lees Meer
22

De zin van het leven

  • 19:00 - 21:30 Tue 22 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
23

How to Fail

  • 14:00 - 16:30 Wed 23 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
23

Blijvende liefde

  • 19:00 - 21:30 Wed 23 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
24

Filosoferen over levenskunst

  • 19:00 - 21:30 Thu 24 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
25

Waarom je het (niet) moet uitmaken

  • 19:00 - 21:30 Fri 25 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
25

De kunst van het gesprek

  • 14:00 - 16:30 Fri 25 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
29

Crash Course: Film

  • 19:00 - 21:30 29 Oct - 26 Nov 2019
  • Reeks
  • € 210,-
Lees Meer
30

Hoe blijf je kalm?

  • 19:00 - 21:30 Wed 30 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
30

De kracht van kwetsbaarheid

  • 14:00 - 16:30 Wed 30 Oct 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
31

Special event: Dealing with Loss

  • 19:30 - 21:15 Thu 31 Oct 2019
  • English
Lees Meer
31

Business Masterclass: Hylke Faber

  • 13:00 : 15:00 Thu 31 Oct 2019
  • Masterclass
  • € 57,50
Lees Meer

November

1

De filosofie van seks

  • 19:00 - 21:30 Fri 1 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
6

Vergroot je zelfvertrouwen

  • 14:00 - 16:30 Wed 6 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
6

Hoe vind je liefde?

  • 19:00 - 21:30 Wed 6 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
7

How to Identify Your Career Potential (English)

  • 19:00 - 21:30 Thu 7 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
8

Business Course: Working with Purpose

  • 09:30 - 17:00 8 Nov - 20 Dec 2019
  • Professional
  • € 2500,- (excl. btw)
Lees Meer
8

How to Make Love Last

  • 19:00 - 21:30 Fri 8 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
12

Pitchen en presenteren

  • 09:30 - 17:00 Tue 12 Nov 2019
  • Professional
  • € 395,- (excl. btw)
Lees Meer
13

Creativiteit

  • 09:30 - 13:00 Wed 13 Nov 2019
  • Professional
  • € 195,- (excl. btw)
Lees Meer
13

De kunst van het mislukken

  • 19:00 - 21:30 Wed 13 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
17

Met The School of Life naar het Rijksmuseum

  • 11:00 - 12:30 Sun 17 Nov 2019
  • Rondleiding
  • € 25,-
Lees Meer
20

Leadership

  • 09:30 - 13:00 Wed 20 Nov 2019
  • English
  • € 195,- (excl. btw)
Lees Meer
21

Crash Course: Oosterse filosofie

  • 19:00 - 21:30 21 Nov - 19 Dec 2019
  • Reeks
  • € 210,-
Lees Meer
22

Stay or Leave

  • 19:00 -21:30 Fri 22 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
22

Retraite: De zin van je leven

  • Retraite
Lees Meer
26

How to Be Serene

  • 19:00 - 21:30 Tue 26 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
27

Genieten van het leven

  • 09:45 - 11:45 Wed 27 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer
28

Meesterschap

  • 09:30 - 13:00 Thu 28 Nov 2019
  • Professional
  • € 195,- (excl. btw)
Lees Meer
29

Beter leren ruziemaken

  • 19:00 - 21:30 Fri 29 Nov 2019
  • Class
  • € 47,50
Lees Meer

December

January

February