Browse events

July

August

September

2

Jaaropleiding: Grote denkers

  • 19:00 - 21:30 2 Sep 2019 - 13 Jul 2020
  • Jaaropleiding
Lees Meer
2

Genieten van het leven

  • 19:00 - 21:30 Mon 2 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
4

Jaaropleiding: Grote denkers

  • 19:00 - 21:30 4 Sep 2019 - 15 Jul 2020
  • Jaaropleiding
  • Utrecht
Lees Meer
4

Leiderschap

  • 09:30 - 13:00 Wed 4 Sep 2019
  • Professional
Lees Meer
4

Vergroot je zelfvertrouwen

  • 19:00 - 21:30 Wed 4 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
4

De kunst van het mislukken

  • 14:00 - 16:30 Wed 4 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
4

Ontwerp je toekomst

  • 14:00 - 16:30 Wed 4 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
5

Van voornemens naar gewoontes

  • 19:00 - 21:30 Thu 5 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
6

Meesterschap

  • 09:30 - 13:00 Fri 6 Sep 2019
  • Professional
Lees Meer
8

Met The School of Life naar het Rijksmuseum

  • 11:00 - 12:30 Sun 8 Sep 2019
  • Rondleiding
Lees Meer
10

Crash Course Filosofie

  • 19:00 - 21:00 10 Sep - 19 Nov 2019
  • Reeks
Lees Meer
11

How to Be Serene

  • 19:00 - 21:30 Wed 11 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
11

Charme

  • 09:30 - 13:00 Wed 11 Sep 2019
  • Professional
Lees Meer
11

Ontwikkel je zelfkennis

  • 14:00 - 16:30 Wed 11 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
11

De kracht van kwetsbaarheid

  • 14:00 - 16:30 Wed 11 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
11

Mark Tigchelaar over afleiding en focus

  • 19:30 - 21:00 Wed 11 Sep 2019
  • Professional
Lees Meer
12

De filosofie van seks

  • 19:00 - 21:30 Thu 12 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
13

Communication

  • 09:30 - 13:00 Fri 13 Sep 2019
  • Professional
Lees Meer
13

Beter leren ruziemaken

  • 19:00 - 21:30 Fri 13 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
17

How to Fail

  • 19:00 - 21:30 Tue 17 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
18

Crash Course Psychologie

  • 19:00 - 21:30 18 Sep - 27 Nov 2019
  • Reeks
Lees Meer
19

De kunst van het gesprek

  • 19:00 - 21:30 Thu 19 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
20

Pitchen en presenteren

  • 09:30 - 17:00 Fri 20 Sep 2019
  • Professional
Lees Meer
20

Retraite: Vind je droombaan

  • Retraite
Lees Meer
24

De zin van het leven

  • 19:00 - 21:30 Tue 24 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
25

Effectiviteit

  • 09:30 - 13:00 Wed 25 Sep 2019
  • Professional
Lees Meer
25

Hoe vind je liefde?

  • 19:00 - 21:30 Wed 25 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
25

Een baan om van te houden

  • 14:00 - 16:30 Wed 25 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
27

Stay or Leave

  • 19:00 -21:30 Fri 27 Sep 2019
  • Class
Lees Meer
27

Radicaal anders denken over werk

  • 09:30 - 17:00 Fri 27 Sep 2019
  • Professional
Lees Meer

October

1

How to Identify Your Career Potential (English)

  • 19:00 - 21:30 Tue 1 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
3

Changemakers – De kunst van het veranderen

  • 19:00 - 21:30 Thu 3 Oct 2019
  • Reeks
Lees Meer
7

Intensive: Vind je droombaan

  • 10:00 - 17:00 Mon 7 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
7

Hoe cultuur je leven kan veranderen

  • 19:00 - 21:30 Mon 7 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
8

Confronteren

  • 09:30 - 17:30 Tue 8 Oct 2019
  • Professional
Lees Meer
9

Diplomacy

  • 09:30 - 13:00 Wed 9 Oct 2019
  • Professional
Lees Meer
9

Blijvende liefde

  • 19:00 - 21:30 Wed 9 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
9

Ontwerp je toekomst

  • 14:00 - 16:30 Wed 9 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
10

Beter leren ruziemaken

  • 14:00 - 16:30 Thu 10 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
11

Beïnvloeden en overtuigen

  • 09:30 - 17:30 Fri 11 Oct 2019
  • Professional
Lees Meer
11

Filosofie voor het goede leven I

  • 09:30 - 11:30 11 Oct - 15 Nov 2019
  • Reeks
Lees Meer
12

Special Event: Alain de Botton on Emotional Intelligence

  • English
Lees Meer
14

How to Enjoy Life

  • 19:00 - 21:30 Mon 14 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
16

Genieten van het leven

  • 19:00 - 21:30 Wed 16 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
16

Met The School of Life naar het Rijksmuseum

  • 10:00 - 11:30 Wed 16 Oct 2019
  • Rondleiding
Lees Meer
17

The Event You Wish Your Parents Had Visited

  • 19:30 - 21:00 Thu 17 Oct 2019
  • English
Lees Meer
18

A Serious Business Course: Crucial skills for the 21st Century

  • 09:30 - 17:00 18 Oct 2019 - 31 Jan 2020
  • Professional
Lees Meer
18

How to Find Love

  • 19:00 - 21:30 Fri 18 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
21

Filosofie voor het goede leven II

  • 19:00 - 21:00 21 Oct - 18 Nov 2019
  • Reeks
Lees Meer
22

De zin van het leven

  • 19:00 - 21:30 Tue 22 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
23

How to Fail

  • 14:00 - 16:30 Wed 23 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
23

Blijvende liefde

  • 19:00 - 21:30 Wed 23 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
24

Filosoferen over levenskunst

  • 19:00 - 21:30 Thu 24 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
25

Waarom je het (niet) moet uitmaken

  • 19:00 - 21:30 Fri 25 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
30

Hoe blijf je kalm?

  • 19:00 - 21:30 Wed 30 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
30

De kracht van kwetsbaarheid

  • 14:00 - 16:30 Wed 30 Oct 2019
  • Class
Lees Meer
31

Special event: Dealing with Loss

  • 19:30 - 21:15 Thu 31 Oct 2019
  • English
Lees Meer

November

December

January

February