TSOL Istanbul Yolculuk Plani

The School of Life deneyiminden en yüksek verimi, faydayı ve keyfi TSOL Yolculuk Planı ile almak mümkün. Bu bir yıllık yolculuk ile esnek bir plan içinde Derslere ve Etkinliklere katılarak öğrenmenin, yeni dostlar edinmenin ve bireysel dönüşümünüzün keyfini çıkarın.

Dersler, anlamlı ve doyumlu bir hayat arayışında ve zorluklar karşısında gereksinim duyduğumuz becerilere ve duygusal olgunluğa odaklanmıştır. Özenle tasarlanmış 12 dersten oluşan müfredatımız, 4 ana temayı takip eder: Çalışma Yaşamı, İlişkiler, Kendini Bilme ve Kültür

Hayatın temel konuları üzerine derinlemesine düşünmeye ve iç gözlem yapmaya teşvik edileceğiniz derslerde düşüncelerinizi diğer açık görüşlü bireylerle paylaşma fırsatı bulursunuz. Uzmanlar tarafından hazırlanan ve The School of Life Istanbul Akademik Kadrosu tarafından verilen dersler; seminer, sohbet ve grup uygulamalarının karmasından oluşur.

Yolculuk Planı’na dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Yıl boyunca her biri 2-3 kez tekrar edecek derslerin yanı sıra özgün ve sıra dışı kişilikleriyle tanınan düşünür, uzman, sanatçı ve konuşmacıların hikayelerini ve yaklaşımlarını paylaştıkları özel etkinliklere yer vereceğiz.

Yolculuğunuzun yönü ve gelişimini birlikte değerlendirmek üzere size eşlik etmemizin yanı sıra, etkinliklerde; TSOL Akademik Kadrosu, konuşmacılar ve sizin gibi meraklı ve açık fikirli diğer TSOL Istanbul Yolcuları ile tanışma fırsatınız olacak.

Yolculuğun sonunda The School of Life Certificate of Emotional Intelligence (Duygusal Olgunluk Sertifikası) tarafınıza takdim edilecek.

Planda Neler Yer Alıyor:

·       12 Dersten oluşan Ana Müfredata bir yıl boyunca ücretsiz katılım

·       Özel Etkinliklerde ve Deneyimlerde yüzde 20 indirim

·       Profesyonel Atölyelerde yüzde 10 indirim

·       Üç ders, özel etkinlik veya deneyim için birer misafirinize yüzde 20 tanışma indirimi

·       TSOL Istanbul Direktörü ile yolculuğa başlangıç ve yarı yıl değerlendirme görüşmesi

·       Yolculuk sonunda: The School of Life Certificate of Emotional Intelligence (TSOL Duygusal Olgunluk Sertifikası) 

Için bilet satın al
TSOL Istanbul Yolculuk Plani

1.500 TL

Ne:
TSOL Istanbul Yolculuk Planı

Satın Al

Detaylı Bilgi İçin:

istanbul@theschooloflife.com

0 532 464 3899