Ahmet Akin Ile Is Ortaminda Varolma Amacini Bulmak

Gündelik rutinimiz bizi zaman içinde sıkabilir ya da tükenmiş hissettirebilir. Çoğumuz tam da böyle anlarda kariyer değiştirme hayalleri kurmaya başlarız. Ancak çoğu zaman asıl ihtiyacımız olan şey, derinde yatan değerlerimizle ve yaptığımız işin uzun dönem etkileriyle yeniden bağ kurmaktır.

Bu atölyede:

• Çalıştığımız kurumun ya da işimizin varolma amacı ile gündelik işlerimiz arasında bağ kuruyoruz
• Kişisel yeteneklerimiz ve tutkularımızın profesyonel olarak organizasyondaki rolümüz ile nasıl ilişkilendiği üzerine kafa yoruyoruz
• Motivasyon kaynaklarımızı ve değerlerimizi yeniden keşfedip onları öncelik sırasına koymayı öğreniyoruz
• İç motivasyon ile seçim yaparak içselleştirilmiş özveri arasındaki hassas bağlantı üzerine kafa yoruyoruz.
• Takdir etmenin ve edilmenin amaç duygusu ve motivasyon üzerindeki önemini konuşuyoruz. İşimizde hangi özelliklerimizle takdir edilmek istediğimiz ve diğerlerini takdir ettiğimizi nasıl gösterebileceğimiz üzerine düşünüyoruz.

 

PROFESYONEL ATÖLYELER HAKKINDA

Profesyonel Atölyelerimiz; girişimciler, psikologlar, fikir önderleri ve CEO’ların uzmanlıklarını bir araya getirerek ve The School of Life’ın duygusal zekayı ve olgunluğu (emotional intelligence) geliştirmeye odaklanmış özgün uzmanlığından yararlanarak sizi, bugünün iş yerinde başarılı ve mutlu olmak için gereken araçlar ve stratejilerle donatır.

Takvimde yer alan Profesyonel Atölyelerimize katılabilir; ayrıca bu atölyeleri içeren ve The School of Life’ın organizasyonlarda bireylerin ve ekiplerin gelişimi için tasarladığı Öğrenme ve Gelişim Müfredatını inceleyebilirsiniz. Kurumunuz gelişim hedeflerine ve ihtiyaçlarına uygun öğrenme yolculuklarını birlikte tasarlayabiliriz.

 

ATÖLYE LİDERİ

ahmet akn yeni2Kramp Reklam Ajansı’nın Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı olan Ahmet Akın İstanbul Alman Li̇sesi mezunudur.
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, University of Rochester Simon Business School’da MBA eğitimini tamamladı. Reklamcılık mesleğine Güzel Sanatlar / Saatchi & Saatchi’de başladı. Daha sonra 9 yıl çalıştığı TBWA Istanbul’da Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüttü. 2009 – 2013 döneminde, Leo Burnett İstanbul’da CEO olarak çalıştı. 2010 – 2013 döneminde Reklamcılık Vakfı’nda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alan Ahmet Akın, 2011 – 2013 döneminde Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürüttü.
2013-2017 döneminde Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans Programı Marka Okulu’nda ders verdi.
İletişim alanındaki kariyerine ek olarak şirketlerin ve takımların potansiyellerini ortaya çıkarabilmelerine destek vermek üzere tasarladığı Co-Creation workshop modeliyle kurumlara hizmet vermektedir. Aynı zamanda farklı alanlarda düzenlenen konferanslara moderatör/konuşmacı olarak katılmaktadır. 

 

"İçerik ve fasilitatör çok zengin; konu çok derin. Takdir etmenin ve edilmenin, kendimize, yaşam amacımıza değerlerimizle temasta kalmamızın önemini ve gücünü bir kez daha hatırladım, teşekkürler!" 

"Farklı bakış açısını kazandırabilmek... Öz değerlendirme yapmak... Ahmet Akın'ın tecrübesinin katkıları..."

Için bilet satın al
Ahmet Akin Ile Is Ortaminda Varolma Amacini Bulmak

Ne:
Profesyonel Atölyeler

Satın Al

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz #EvdeKal online buluşmaları için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız linki ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgileri, etkinlikten en geç 2 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz. Sorularınız için 0 537 833 3968 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 

unlimited sidebar

TSOL UNLIMITED ile dilediğiniz tüm online derslere, etkinliklere ve deneyimlere ücretsiz katılım

Detaylı Bilgi