TSOL PASS

TSOL PASS İLE ERKEN KAYIT AVANTAJI!

TSOL PASS ile sınırlı süre için 3 Online Etkinlik 300 TL 

Satın Almak İçin Son Tarih: 25 Eylül 2020, Cuma

TSOL PASS kullanım süresi 1 yıldır; TSOL Istanbul online atölye ve etkinliklerinde geçerlidir.

TSOL PASS’ı kullanmaya başlamak için, satın alma işlemini tamamladıktan sonra, bilet görüntüsü ile birlikte istanbul@theschooloflife.com adresine mail göndererek katılmak istediğiniz etkinlikleri iletmeniz yeterlidir.

Satın Al     

Için bilet satın al
TSOL PASS

tsol unlimited

TSOL UNLIMITED İLE 1 YIL BOYUNCA SINIRSIZ KATILIM!

TSOL UNLIMITED 1500 TL.

The School of Life deneyiminden en yüksek verimi, faydayı ve keyfi almak için sizi TSOL UNLIMITED planına bekliyoruz! Yani sınırsız katılım!

Bu bir yıllık yolculukta esnek ve çok avantajlı bir plan içinde dilediğiniz tüm online derslere, etkinliklere ve deneyimlere bir daha ücret ödemeden katılarak öğrenmenin, yeni dostlar edinmenin ve bireysel dönüşümünüzün keyfini çıkarın.

TSOL UNLIMITED kullanım süresi satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıldır; TSOL Istanbul online atölye ve etkinliklerinde geçerlidir.

TSOL UNLIMITED’i kullanmaya başlamak için, satın alma işlemini tamamladıktan sonra, bilet görüntüsü ile birlikte istanbul@theschooloflife.com adresine mail göndermeniz yeterlidir.

Satın Al

 

tsol gift

TSOL GIFT İLE SEVDİKLERİNİZ İÇİN DE TSOL DENEYİMİ!

125 TL, 135 TL ve 150 TL olmak üzere üç ayrı hediye çeki bulunuyor.

Hediye Çeki gelirlerinin %50’si bu dönemde ön saflarda hepimiz için mücadele veren sağlık çalışanlarına destek olmak üzere Lokman Hekim Vakfı’na bağışlanmaktadır.

Hediye çeki kullanımı çok kolay!

Hediye Çeki açık biletini satın alın.

Satın alma aşamasında karşınıza sorular çıkacak: Çeki hediye etmek istediğiniz kişinin ad-soyad, eposta adresi, telefonu ve varsa eklemek istediğiniz notu ilgili alanları doldurarak girin.

Biletino’dan size gelen Hediye Çeki açık biletini istanbul@theschooloflife.com adresine gönderin. Hediye Çekinin yakınınıza gönderilmesini istediğiniz tarihi de eklemeyi unutmayın ki sevdiğiniz kişinin özel gününü kaçırmayalım :)

Online hediye çeki, notunuzla birlikte yakınınıza ve gizli adres olarak size The School of Life Istanbul tarafından gönderilecektir. Etkinlik takviminden yapacağı atölye tercihini istanbul@theschooloflife.com adresine iletmesi ricası da gönderiye eklenecektir.

Sevdiklerinizi de dört gözle aramıza bekliyoruz!

Önemli Not: Hediye çeki karşılığında para iadesi yapılmaz.

Hediye çekinin kullanım süresi satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıldır; online TSOL Istanbul atölye ve etkinliklerinde geçerlidir.

 

Satın Al - 125 TL             Satın Al - 135 TL         Satın Al - 150 TL