TSOL Istanbul Apero '21

Bu pek çok açıdan sıra dışı ve biraz “tuhaf” yıldan bize ne kaldı? Gördüklerimiz, hissettiklerimiz, şaşırdıklarımız, “bu kadar da olmaz” dediklerimiz bizi nereye taşıyacak? Dünya nereye gidiyor, bizler kendi yolumuzun neresindeyiz? Soru çok, her birine cevap birden fazla. Zaten ihtimallerin heyecanı bizleri çoğu zaman hayatta tutan, yolun en karanlık halinde bile uzaktan ışık yakan.

Biz TSOL’da umudu ve o çok önemsediğimiz “gerçekçi iyimserliği” her şartta, hep koruduk. Başa gelmesi mümkün olan her ihtimalin, her birimiz için olduğunu zaten biliyorduk, birlikte deneyimlemiş olduk. Tam da bu yüzden; eskiyi hakkıyla kapatıp yeniye adım atmak için, heybemizde neler var, neler işe yarar, bu yer yer epey kanlı savaştan nasıl çıkmalı, hep birlikte görebilmek için yeni yılın ikinci gününde toplanıyoruz. TSOL akademik kadrosu ve çekirdek ekibi olarak katılımcılarımızla bu sıra dışı deneyimi değerlendirmek ve birbirimize ilham olmak için buluşuyoruz.

BİZDEN KİMLER VAR?

Ahmet Akın - Ali Tufan Koç - Ayşe Topçu - Banu Kanıbelli - Defne Eraslan - Dolunay Obruk - Elvan Omay - Erdem Aksakal - Esin Gürsoy - Gizem Sevinç Selvi - Gözde Attila - Itır Erhart - İhsan Elgin - İrem Karabulut - İrem Sefa Yayımlar - Mirgün Cabas - Oğul Türkkan - Reyhan Algül - Sibel Çakır - Şeyda Taluk - Yunus Sezener

Sizi de aramıza bekliyoruz!

Için bilet satın al
TSOL Istanbul Apero '21

ÜCRETSİZ