Tehlikeli Sohbetler: Sirlar

En sevdiklerinizden bile sakladıklarınızı paylaşmaya hazır mısınız?

Şeffaflık çağında yaşıyor gibi görünsek de aslında kim olduğumuzu dünyayla nadiren paylaşırız. Tıpkı Instagram’da kadraja girmeyen çöp kutuları gibi; hepimizin sırları, paylaşırsak yerin dibine gireceğimize ve pek de sevilmeyeceğimize emin olduğumuz yanlarımız var. Hepimiz biraz internet bağımlısı, fotoşop meraklısı, obur, tembel, itiraf edemeyeceğimiz ölçüde kıskanç, gergin, utangaç, kırılganız. İyi haber, bu duyguların hepsi bizim, hepsi hepimize ait ve olağanüstü normal!

İlham verici bir tanışma ve sohbet formunda tasarlanan, katılımcıların farklı bakış açılarıyla buluşurken yeni dostluklara yelken açtığı sıra dışı Tehlikeli Sohbetler deneyiminde bu kez tema "Sırlar". 

Sıkı bir sohbetin hayata daha önce bakmadığımız bir pencereden bakabilmemizi sağladığını çok iyi biliyoruz. Sorulan birkaç iyi soru kireç sökücü işlevi görüp hayatın akışını tümüyle değiştirebilir. 

Şehrin orta yerinde, Yapı Kredi bomontiada’nın keyifli atmosferinde benzer duyguları paylaştığımız TSOL katılımcılarıyla bir araya gelip yepyeni dünyaların kapılarını araladığımız bu sıra dışı gecede yerinizi alın. Merak etmeyin, kimse size bakmayacak! 

 

“Güzel insanlarla tanışmak, içten sohbetler, wine and dine, çok keyifli bir ortam. Daha ne olsun:)”

- Didem Anıl

 

“Biraz cesur insanlar için çok iyi hazırlanmış bir icebreaker özelliği taşıyor. Bana kalırsa birbirini tanımayan insanlar bu konuları konuşmaya daha yatkın olabiliyorlar."

- Utku Tuncay

 

“Katılımcılar, içerik ve moderatörün sağladığı rahatlık olağanüstü. Gecenin içinde, günün/günlerin kaosundan sonra değerli bir sosyalleşme oldu. Manevi doyum tamdı. Mekanın katkısına da değinmeden geçemeyeceğim.”

-Bir Katılımcı

 

"Çok keyifli, cok samimi ve odaklı bir etkinlikti, çok keyif aldım.”

- Güliz Şenok

 

“Bu süreçte kendimizde neyi keşfettik, nelerde zorlandık üzerine, neler yapabiliriz üzerine çok keyifli bir sohbetti. Herkesi konfor alanından çıkarttı bu güzel sohbet.”

“Daha önce katılmadım fakat bundan sonra katılmayı düşünüyorum. Sebebi hem network yaratabilmek, insanlardan fikir alabilmek diye sıralanabilir. Bu tarzda etkileşimler çok olumlu sonuçlar çıkarabiliyor. Çok güzel bir platform yaratmışsınız, tebriklerimi sunuyorum.”

“Özellikle zorlu bir süreçte aklına, fikrine güvendiğimiz insanlar ile online ortamda fikirlerimizi paylaşabilmek çok keyifliydi.”

Için bilet satın al
Tehlikeli Sohbetler: Sirlar

 Ücretsiz Kayit Ol

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz #EvdeKal online buluşmaları için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız linki ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgileri, etkinlikten en geç 24 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz.