Tehlikeli Sohbetler: İtiraflar

Hepimizin kirli çamaşırları var. Bir sebeple ailemize kızgınız, hayal kırıklığına uğradık; o geri dönüşsüz kariyer hatası yüzünden pişmanız ve evet, pek de tipimiz olmayan eski sevgilimizle ilgili bitmeyen cinsel fantezilerimiz en hafif tabirle “utanç verici”.

Tüm bunları bırakın başka birine, kendimize itiraf etmek bile kabusa eşdeğer dursa da bu sıradan gerçeklerle yüzleşip itiraf edebilmek, hafiflemenin en kestirme yolu.

30 Temmuz akşamı Yapı Kredi bomontiada’nın keyifli atmosferinde, bu yazın ikinci Tehlikeli Sohbetler deneyiminde bir araya geliyoruz. İlham verici bir tanışma ve sohbet formunda tasarlanan, katılımcıların farklı bakış açılarıyla buluşurken yepyeni dostluklara yelken açtığı Tehlikeli Sohbetler’de tema bu defa “İtiraflar”. 

Kendimize yakıştıramayıp halının altına süpürdüklerimizi, sırtımızda küçük bir kambura dönüşen ailevi yükleri, telafisi olmayan pişmanlıklarımızı, kıskançlıklarımızı, absürd bulduğumuz fantezilerimizi gözden geçiriyor; tıpkı bize benzeyen başkalarıyla sahici ve samimi bir ortamda paylaşmanın dayanılmaz hafifliğini deneyimliyoruz.

 

 

“Güzel insanlarla tanışmak, içten sohbetler, wine and dine, çok keyifli bir ortam. Daha ne olsun:)”

- Didem Anıl

 

“Biraz cesur insanlar için çok iyi hazırlanmış bir icebreaker özelliği taşıyor. Bana kalırsa birbirini tanımayan insanlar bu konuları konuşmaya daha yatkın olabiliyorlar."

- Utku Tuncay

 

“Katılımcılar, içerik ve moderatörün sağladığı rahatlık olağanüstü. Gecenin içinde, günün/günlerin kaosundan sonra değerli bir sosyalleşme oldu. Manevi doyum tamdı. Mekanın katkısına da değinmeden geçemeyeceğim.”

-Bir Katılımcı

 

"Çok keyifli, cok samimi ve odaklı bir etkinlikti, çok keyif aldım.”

- Güliz Şenok

 

“Bu süreçte kendimizde neyi keşfettik, nelerde zorlandık üzerine, neler yapabiliriz üzerine çok keyifli bir sohbetti. Herkesi konfor alanından çıkarttı bu güzel sohbet.”

“Daha önce katılmadım fakat bundan sonra katılmayı düşünüyorum. Sebebi hem network yaratabilmek, insanlardan fikir alabilmek diye sıralanabilir. Bu tarzda etkileşimler çok olumlu sonuçlar çıkarabiliyor. Çok güzel bir platform yaratmışsınız, tebriklerimi sunuyorum.”

“Özellikle zorlu bir süreçte aklına, fikrine güvendiğimiz insanlar ile online ortamda fikirlerimizi paylaşabilmek çok keyifliydi.”

Için bilet satın al
Tehlikeli Sohbetler: İtiraflar

 Ücretsiz Kayit Ol

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz #EvdeKal online buluşmaları için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız linki ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgileri, etkinlikten en geç 24 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz.