Seyda Taluk ile Liderin Yolculugu: Hikayeni Yaratmak

Başkaları sizin işinizde ne kadar vazgeçilmez ya da seçtiğiniz ilgi alanında ne kadar iyi biri olduğunuzu her zaman sezemeyebilir. Aynen kimi zaman bir yemeği uzaktan görüp de lezzetini anlayamadığınız gibi… Ancak ağzınıza atıp çiğnemeye başladığınızda lezzetinin farkına varırsınız. Güçlü bir hikayenin de etkisi böyledir. Özellikle de dürüst, içten gelen, başarısızlıklardan ders alınmış bir hikaye, karşıdaki kişide hikayenin sahibine karşı inanç ve sadakat yaratır.

İşinizin, çalıştığınız kurumun, savunduğunuz misyonun, sattığınız ürünün, en önemlisi sizin bir hikayeniz var… Hikayenizi bulmak, ikna edici hikayeler kurgulamak, işinizde ya da hayatınızın başka alanlarında direksiyonu elinize almanız, kendi yolculuğunuzu anlamlandırmanız ve başkalarının desteğini almanızda size yardımcı olur.

Bu atölyede felsefe, psikoloji ve ikna sanatından yaklaşımlar, örnekler ve uygulamalarla iş yaşamından hayatın diğer alanlarına liderlik yolculuğunda hikayenin önemini ve anatomisini konuşuyor, değerlerimizden yola çıkarak güçlü bir hikaye oluşturmanın ipuçlarını çalışıyoruz. 

Neden Katılmalısınız?

* İş ve özel yaşamda liderlik özelliklerinizi güçlendirmek.
* Kendinizle, misyonunuzla veya işinizle ilgili algıyı yönetmek.
* Hedeflediğiniz yolculukta başkalarının desteğini almak.

 

ATÖLYELER HAKKINDA

Atölyeler akademik kadronun önde gelen isimleri tarafından tasarlanır ve sunulur. Katılımcılara atölye lideri ile derinlemesine çalışma fırsatı sunan atölyeler, bilgi aktarımının yanı sıra konu hakkında düşünmeyi tetikleyen bireysel ve grup egzersizlerini içerir. 

 

ATOLYE LIDERI

Seyda Taluk 11989’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Şeyda Taluk, Paris 8 Üniversitesi’nde Siyaset ve Hukuk Bilimi yüksek lisansı yaptı. Aynı üniversitede Avrupa Çalışmaları üzerine doktora öncesi seminerlere katıldı. Şeyda Taluk, 25 yılı aşkın bir süredir politikadan, sivil toplum örgütlerine, kurumsal markalardan bireysel alana kadar uzanan birçok katmanda siyasal ve sosyal iletişim konusunda danışmanlık yapıyor. Sosyal girişimcileri destekleyen uluslararası kuruluş ASHOKA’nın Türkiye temsilciliği görevinin yanı sıra BM bünyesindeki Parlamentolararası Asamble, dünyanın en önemli kadın kuruluşlarından biri olan AWID gibi birçok sivil toplum örgütüne de danışmanlık hizmeti verdi. Kadir Has Üniversitesi’nde iletişim bölümünün kurulmasında görev alan Taluk, halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde İkna ve İletişim Psikolojisi dersi veriyor.

İNDİRİMLER:

Bu derste, geçerli kimliği olan öğrenciler, öğretmenler, 65 yaşın üzerindekiler, emekliler ve engelli bireyler için %20 standart fiyat indirimi uygulanmaktadır. 
Bilgi ve Havale / EFT ile ödeme için: istanbul@theschooloflife.com

Için bilet satın al
Seyda Taluk ile Liderin Yolculugu: Hikayeni Yaratmak

150,00 TL

Ne:
Özel Etkinlikler

Satın Al

Havale/EFT ile ödemek için: istanbul@theschooloflife.com