Sami Bugay ile Yeni Yil Kararlari

Hayat bir olasılıklar kümesi. Başlangıç fikri hep iyi; yeni ve ucu açık olan her şey gibi yeni bir yıl da umut, ihtimaller ve heyecanlar barındırıyor. Yeni bir hayat tasarlamanın belki en iyi yolu kendimize doğru ve iyi soruları sorabilmek. Bu sorular benzer, hatta çoğu zaman ortak olsa da her birimizin hayalleri, niyetleri ve cevapları farklı. Kararlarımızı kalıcı hale getirebilecek şeylerden biri de onları seslendirmek ve onlara sadık kalmanın kimi ortak zorluklarını diğerleriyle paylaşmak.

İlham verici bir “yeniden tanışma” ve sohbet formunda tasarlanan Yeni Yıl Dilekleri, birbirlerinin tatlı itiraflarından ve deneyimlerinden aldıkları kışkırtıcı güçle katılımcıları yeni yıla dair arzularını, kararlarını, kurtulmak istediklerini, motivasyonlarını ve eski yıldan kalan bilgeliği paylaşmaya teşvik ediyor. Sorular eşliğinde küçük gruplarda ve ortak alanda derin, heyecan verici ve samimi bir sohbet ortamı yaratmayı amaçlıyor. Başkalarının deneyimlerini duymanın, “bir tek ben değilmişim” hissinin verdiği rahatlık ve kışkırtıcı keyif de cabası.

 

MODERASYONLU SOHBETLER

Düşüncelerini seslendirmeleri ve paylaşmaları için insanları bir araya getirmek organizasyonda katılımı ve bağlılığı güçlendirmenin anahtarı... Sahici sohbetlere alan açan güvenli ve keyifli deneyimler, organizasyonu kopuk bireylerden oluşan bir gruptan birbirlerinin bakış açısını ve tercihlerini keşfeden, ortak duygu ve yaşantılarını fark eden bir takıma dönüştürüyor.

Moderasyonlu Deneyim ve Sohbetlerimiz tam da böyle ekip deneyimlerini mümkün kılmak için tasarlandı. Hayatın içinden zenginleştirici bir tema etrafında The School of Life soru setleri, grup sohbetleri ve akademik kadromuzun dinamik moderasyonu eşliğinde birlikte nefes almaya ve yeni anılar paylaşmaya davet ediyoruz.

 

MODERASYON

sami bugay web 2022Sami Bugay, ITU Matematik Mühendisliği’nin ardından I.U International Management Programı’nı bitirdi. 2000 yılında Türkiye’nin öncü e-ticaret şirketlerinden baskuda.com’un fikir babası 3 kişiden biri olarak kurumsal girişimciliğe adım attı. 2008 yılında dünyada girişimciliği destekleyen Endeavor ile ICF - International Coach Federation - Türkiye’yi bir araya getirdiği “Türkiye’nin Girişimcilerini Türkiye’nin Koçları Destekliyor” projesi ile Uluslararası Koçluk Federasyonu’ndan “Local Spirit, Global Presence” ödülünü kazandı. Goldman Sachs’ın "10.000 Kadın Girişimci" programının Türkiye bacağına eğitimler vererek ve takım koçluğu yaparak katkıda bulundu. 2004 yılında kurduğu KA Eğitim, Koçluk Danışmanlık şirketi ile uluslararası projelerde eğitim, çalıştay ve koçluk yapan Sami Bugay, 7,000 saatin üstünde deneyimi ile  Türkiye'deki ICF onaylı 7. MCC - Master Certified Coach’dur. Çoklu disipliner ve sistemik yaklaşımı ile ülkemizdeki tek Certified Ontological Coach olan Bugay, aynı zamanda Endeavor  Türkiye’nin  girişimci mentoru, danışma kurulu üyesi, ICF – Uluslararası Koçluk Federasyonu Türkiye 2016-2018 dönem Başkanı ,  “ITC - Bütünsel Takım Koçluğu” kitabının yazarı ve ICF tarafından ACTP seviyesinde akredite edilmiş olan uluslararası “I.C. Integral Coaching” koçluk programının program yöneticisi ve baş eğitmenidir. 

 

Için bilet satın al
Sami Bugay ile Yeni Yil Kararlari

Ne:
Özel Etkinlik

Satın Al

 

 

unlimited sidebar

TSOL UNLIMITED ile dilediğiniz tüm online derslere, etkinliklere ve deneyimlere ücretsiz katılım

Detaylı Bilgi