Reyhan Algül ile Yeni Yasamin Kiyisinda

Temassız ve kontrollü bir yeniye geçtiğimiz şu günlerde, zihinlerimiz ve duygularımız donma, şaşkınlık, panik, kayıp, öfke gibi bir çok durumun içinde gelgitli halde olabilir.

Adapte olmaya çalışırken belirsizliği ve içinde bulunduğumuz bu halleri deneyimlemek bize her zamankinden daha zor gelebilir. Yeni yaşamın kıyısında kendi içimizdeki pandemilere bakmanın belki de tam zamanı.

Sorular sorarak, kalbimizi açarak, birbirimizden öğrenerek ışık tutacağımız bu bireysel ve kolektif “stand-by“ anına, Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül felsefe ve psikolojiden getirdiği iç görüler ve o çok sevdiğimiz bilge sakinliği ile rehberlik ediyor.

 

ATÖLYELER HAKKINDA

Atölyeler akademik kadronun önde gelen isimleri tarafından tasarlanır ve sunulur. Katılımcılara atölye lideri ile derinlemesine çalışma fırsatı sunan atölyeler, bilgi aktarımının yanı sıra konu hakkında düşünmeyi tetikleyen bireysel ve grup egzersizlerini içerir. 

ATÖLYE LİDERİ

Reyhan Algul Webİstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Reyhan Algül önce uygulamalı psikoloji, sonra klinik psikoloji alanlarında yüksek lisans yapmıştır. Uzun yıllar özel hastanelerde yetişkin danışanlarla çalışmıştır. Üç kitabı, iki kitap bölümü bulunmaktadır. Halen yazmaya, seminerler vermeye ve danışanlarıyla çalışmaya devam etmektedir.

 

 

Için bilet satın al
Reyhan Algül ile Yeni Yasamin Kiyisinda

Ne:
Özel Etkinlik

Satın Al

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz #EvdeKal online buluşmaları için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız linki ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgileri, etkinlikten en geç 2 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz. Sorularınız için 0 537 833 3968 numaradan bize ulaşabilirsiniz.