Yeni Bir Dönemin Esiginde: Ne Umabiliriz? Bekir Agirdir ve Mirgün Cabas Söylesiyor

İstanbul seçimlerinin ardından ortaya çıkan yeni ruh hali ve siyasi tablo, ülkedeki kutuplaşmanın aşılmasına dair umut verdi. Bu umut ne kadar gerçekçi? Beklentiler gerçeklerin ötesinde mi? Değişimin sürmesi için ne gerekiyor?

Yerel seçim sonuçlarına dair en isabetli araştırmayı yapan KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır ve Mirgün Cabas, TSOL Istanbul’un bu özel akşamında, Türkiye’nin yakın geleceği üzerine sohbet ediyor.

 

ÖZEL ETKİNLİKLER HAKKINDA

Nasıl bir hayat yaşamalıyız? Belki de en kadim soru... The School of Life’da hayata hangi değerlerin rehberlik etmesi gerektiğini sorguluyoruz. Bu amaçla özgün ve sıra dışı kişilikleriyle tanınan düşünür, sanatçı ve konuşmacılardan hikayeleri, deneyimleri ve yaklaşımları ile bize rehberlik etmelerini istiyoruz. Önde gelen isimlerle buluşacağımız özel etkinliklerde bireysel yolculuklara kapı açan rahatlatıcı, yol gösterici ya da kışkırtıcı farklı bakış açıları duymaya, deneyimlemeye hazır olun. 

Bu özel ve tek seferlik etkinliklerden haberdar olmak için, lütfen bültenimize üye olun.

Özel Etkinliklerimizin yanı sıra programımızda; The School of Life’da yapıp ettiklerimizin ve üretimimizin kalbinde yer alan ve on iki dersten oluşan Yeni Müfredat, sizi bugünün iş yerinde başarılı ve mutlu olmak için gereken becerilerle donatan Profesyonel Atölyeler, sizin gibi diğer meraklı ve açık görüşlü bireylerle bir araya geleceğiniz Deneyimler yer alıyor. 

 

KONUSMACILAR

Bekir Ağırdır, ODTÜ İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. 2003’e kadar bilgi teknolojileri sektöründe üst düzey yönetici olarak çalıştı. Tarih Vakfı’nda koordinatör ve genel müdür olarak görev yaptı. Ağırdır, 2005 yılından bu yana KONDA Araştırma ve Danışmanlık Şirketi Genel Müdürü. Bekir Ağırdır, Türkiye Sosyal Ekonomik Siyasi Araştırmalar Vakfı (TÜSES) ve Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı (TESEV) yönetim kurulları üyesi, Internet gazetesi T24 yazarı.

Mirgün Cabas, Gazeteciliğe 1992 yılında Milliyet Gazetesi Ankara Bürosunda başladı. 1998 yılından itibaren 15 yıl boyunca NTV’de haber ve tartışma programları sundu, haber merkezinde yöneticilik yaptı. Bilgi Üniversitesi Televizyon Bölümünde Siyaset Haberciliği dersi verdi. Milliyet Gazetesi’nde köşe yazarlığı yaptı. GQ dergisinin yayın yönetmenliğini yaptı. 2015 yılında Her Şey programını CNNTürk’te hazırlayıp sundu. “Biz buraya nereden geldik?” sorusuna cevap aradığı, 2001: Eski Türkiye’nin Son Yılı başlıklı çok satan kitabı 2017’de Can Yayınları’ndan çıktı. 

Için bilet satın al
Yeni Bir Dönemin Esiginde: Ne Umabiliriz? Bekir Agirdir ve Mirgün Cabas Söylesiyor

Ne:
Özel Etkinlik

Satın Al

 

*Geçerli bir kimlik ile gelinmesini rica ederiz.

PROGRAM

19:00 Salon açılış
19:30 Söyleşi
21:00 Soru-Cevap
21:20 Kahve / Çay İkramı ve Kendi Aramızda Sohbet*
22:00 Etkinlik Biter

*Dileyen katılımcılarımız Suvla’dan da içeçek satın alabilirler.