İrem Sefa Yayimlar ile Kisisel Markani Tasarla

 Tarihin hiçbir döneminde, neredeyse her birimiz bu kadar vitrinde olmamıştık. Okuduğumuz okuldan çıktığımız seyahatlere, işimize, dinlediğimiz müziğe kadar tüm hayatımız bir klavyenin ucunda artık. Yazdığımız bir blog yazısı vesilesiyle yeni bir iş teklifi almak da, ortak bir noktada kesişip hayatımızın aşkını bulmak da serbest. Hepimiz çok ulaşılabilir ve etkiliyiz, mesele kendimizi doğru anlatabilmek.

Sokrates bundan 2 bin 400 yıl önce, iyi bir itibar elde etmenin yolunun, nasıl görünmek istiyorsak onun için çaba sarf etmekten geçtiğini söylemiş.

Alanımızda ne kadar deneyimli ve donanımlı olursak olalım yeterince görünmediğimizi, istediğimiz etkiyi tam da yaratamadığımızı düşünüyorsak “kişisel marka”mıza stratejik bir dokunuş yapmanın vakti gelmiş olabilir.

Dünyanın bu yeni halinde, her birimiz kişisel markamızdan sorumluyken kendi değerlerimiz doğrultusunda nasıl fark yarattığımızı belirlemek ve bunu doğru kitlelere en doğru yollarla aktarmak bize düşüyor.

Bu interaktif seminerde İrem Sefa Yayımlar rehberliğinde kendi markamızı güçlendirmenin yollarını birlikte araştıracak, etkinlikten hayatımıza uyarlayabileceğimiz bir dizi faydalı stratejiyle ayrılacağız.

Neden katılmalı?

  • Kişisel marka yönetiminin neden önemli olduğuna ve ne olduğuna bakacak,
  • İş hayatında kendi markamızı oluşturmanın, görünürlüğü ve bilinirliğini arttırmanın yollarını birlikte keşfedecek,
  • Kişisel markamızı; güçlü yanlarımızı, yarattığımız faydayı, uzmanlığımızı, benzersiz değer önerimizi netleştirerek öz farkındalığımızı artıracak,
  • Kendi alanımızda yarattığımız farkı daha görünür kılmanın yollarını arayacak,
  • Hedef kitlemize en etkili şekilde nasıl ve hangi yollarla ulaşabileceğimizi araştıracağız.

ATÖLYELER HAKKINDA

Atölyeler akademik kadronun önde gelen isimleri tarafından tasarlanır ve sunulur. Katılımcılara atölye lideri ile derinlemesine çalışma fırsatı sunan atölyeler, bilgi aktarımının yanı sıra konu hakkında düşünmeyi tetikleyen bireysel ve grup egzersizlerini içerir. 

 

ATOLYE LIDERI 

WhatsApp Image 2020 09 03 at 23.04.52

İrem Sefa Yayımlar, kariyer hayatına kurumsal şirketlerde (Ülker, Sabancı Grup, Tesco PLC) stratejik pazarlama ve marka yönetimi alanında başladı ve bu alanda uzmanlaşmıştı. Daha sonra Birleşmiş Milletler ortaklığıyla yürütülen InnoCampus Projesi’nde Girişim Hızlandırıcı Programlar proje koordinatörlüğünü ve mentorlüğünü yaptı. Kariyerine Landmark Worldwide’ın Londra Ofisi’nde, Uluslararası Bölüm Yöneticisi olarak devam ederken, Avrupa çapında yüzlerce kişiye performans koçluğu verdi. Hamilelik ve annelik izni sürecinde, kendi hamilelik ve annelik serüvenini sosyal medya üzerinden kitlelerle paylaştı.

​İrem Sefa Yayımlar, "Certified Digital Branding Strategist" ve "360 Reach Analyst" programlarını tamamlamış ve Türkiye'de bu sertifikaya sahip tek kişisel marka danışmanı olmuştur.

BrandyMe Kişisel Marka Danışmanlığı'nı kurarak iş hayatındaki kadın profesyonellere danışmanlık ve kişisel markalaşma eğitimleri veren Yayımlar, aynı zamanda ‘Brand Women Leaders’ adında uluslararası bir network ağı kurmuştur. Türkiye'deki ilk Kişisel Marka Akademisi'nin kurucusu ve eğitmenidir. Ayrıca BizBizze Kadınlar için Fikir Destek Derneği'nde ve Hackquarters'da girişimciler için mentorlük ve eğitmenlik yapmaktadır.

"Harika bir anlatımı ve derin satır araları olan bir eğitimdi. Çok güzel bir konu ama ilk başta aslında çekinmiştim, bir yandan katılmak istedim, çok merak ettim ama bir yandan da "kim marka, ben mi? bana iki beden büyük...daha girişken ve bazı şeyleri hali hazırda aşmış kişilere yöneliktir ben henüz o aşamada değilim ki daha yolum var..." diye düşünmüştüm. Fakat İrem'in samimi paylaşımları o buzları eritti ve aslında hayatının hangi basamağında olursan ol katkı sağlayacak bir eğitim, markalaşma sadece belli bir aşamadaki insanlara yönelik değil, herkesin ihtiyacı ve sanırım bunu en candan ve insani şekilde İrem'den dinleyebilirdik!"

- Kişisel Markanı Tasarla katılımcılarımızdan...

Için bilet satın al
İrem Sefa Yayimlar ile Kisisel Markani Tasarla

200 TL

Ne:
Özel Etkinlik
Ne zaman ve nerede:
  • Paz 3 Eki 2021 14.00 - 16.30
    Online

Erken Kayıt Avantajı ile Satın Almak İçin Tıklayın:

TSOL PASS

 pass sidebar3

 

Satın Al

 

 Kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız linki ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgileri, etkinlikten en geç 2 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz. Sorularınız için 0 537 833 3968'den bize ulaşabilirsiniz. 

unlimited sidebar

TSOL UNLIMITED ile dilediğiniz tüm online derslere, etkinliklere ve deneyimlere ücretsiz katılım

Detaylı Bilgi