Hediye Ceki

The School of Life Istanbul ders, atölye ve özel etkinliklerinde felsefe, edebiyat, sanat ve psikolojinin rehberliğinde hayatı konuşuyoruz.

Yetkin ve deneyimli Akademik Kadro eşliğinde kendi iç sesimize kulak vermeye, yaklaşımımızı diğer meraklı ve açık görüşlü bireylerle paylaşmaya davet ediyoruz sizi.

Hediye çekleri ile bu deneyimi sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

DERSLER HAKKINDA

Dersler, hayatımızın asli ve büyük temaları hakkında yararlı bakış açıları ve ipuçları sunmak amacıyla hazırlanır. Bizim için en önemli konular üzerine derinlemesine düşünme ortamı sunan derslerde yaklaşımınızı, fikirlerinizi ve deneyimlerinizi diğer meraklı ve açık görüşlü bireylerle paylaşma fırsatı da bulursunuz.

Konunun uzmanları tarafından hazırlanan dersler, The School of Life’ın Akademik Kadrosu tarafından verilmektedir. Dersler kısa seminerler ile grup söyleşisi ve egzersizleri içerir.  Konuyu daha derinlemesine incelemek isteyen katılımcılara isteğe bağlı ilave ödev de sunulabilir. 

ATOLYELER HAKKINDA

Atölyeler akademik kadronun önde gelen isimleri tarafından tasarlanır  ve sunulur. Katılımcılara atölye lideri ile derinlemesine çalışma fırsatı sunan atölyeler, bilgi aktarımının yanı sıra konu hakkında düşünmeyi tetikleyen bireysel ve grup egzersizlerini ve grup söyleşilerini içerir.

SOYLESILER HAKKINDA

Nasıl bir hayat yaşamalıyız? Belki de en kadim soru... Günümüzde kitap sayfalarını karıştırıp internette geziniyor, ancak iyi öğüt olarak niteleyebileceğimiz yaklaşımlarla seyrek karşılaşıyoruz. The School of Life’da hayata hangi değerlerin rehberlik etmesi gerektiğini sorguluyoruz. Bu amaçla özgün ve sıra dışı kişilikleriyle tanınan düşünür, sanatçı ve aktivistlerden yaklaşımları ve pratik ipuçları ile bize rehberlik etmelerini istiyoruz. Dünyadan ve Türkiye’den önde gelen isimlerle buluşacağımız söyleşilerde bireysel yolculuklara kapı açan rahatlatıcı, yol gösterici ya da kışkırtıcı farklı bakış açıları duymaya, deneyimlemeye hazır olun.

HEDIYE ÇEKI KULLANIM DETAYLARI

Hediye Çeki The School of Life Istanbul ders, atölye ve özel etkinliklerinde geçerlidir.

Satın alma aşamasında ilgili alanları doldurarak çekin hediye ettiğiniz kişiye gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Aksi halde hediye çeki sizin adresinize gönderilecektir.

Çek tutarı ders / etkinlik fiyatından indirim olarak düşülerek faturaya yansıtılır.

Hediye çeki karşılığında para iadesi yapılmaz.

Hediye çekinin kaybedilmesi durumunda The School of Life Istanbul’un bir sorumluluğu yoktur.

Hediye çekinin kullanım süresi 1 yıldır.

Çekin kullanılacağı ders / etkinlik seçiminin bildirilmesi ve kayıt yaptırılması için istanbul@theschooloflife.com adresine e-mail gönderilmelidir.

Için bilet satın al
Hediye Ceki

165,00 TL

Ne:
Ana Müfredat