Elvan Omay ile Diplomasi

Hassas tartımaları ve zorlu uzlamaları ele alma tekniklerini içeren bir atölye çalıması... Diplomasi, felaketlere veya gereksiz sıkıntılara yol açmadan zor ve hassas konularda yol bulabilme becerisidir. Aratırmalar, çalıan verimliliindeki büyük dülerin sorumlusunun zayıf diplomasi becerisi olduunu gösteriyor.

Bu online atölyede:

  • Kendimizde ve bakalarında var olan farklı çatıma stillerini tanımayı öreniyoruz

  • Hayatımızın farklı alanlarından “taıdıımız enerji”yi iş yerindeki çatımalara nasıl yansıtabildiimizi fark ediyoruz

  • Nezaketin önemine değiniyoruz – her organizasyonda vazgeçilmez beceri... Zorlu durumlarda nasıl uygularız?

  • Zor insanlara empati ile yaklaşmayı çalışıyoruz

  • Üstelemenin, taviz vermenin, vazgeçmenin ya da gerçekten ortak bir çözüm bulmaya çalışmanın zamanlaması üzerine çalışıyoruz.

 

PROFESYONEL ATÖLYELER HAKKINDA

Profesyonel Atölyelerimiz; girişimciler, psikologlar, fikir önderleri ve CEO’ların uzmanlıklarını bir araya getirerek ve The School of Life’ın duygusal zekayı ve olgunluğu (emotional intelligence) geliştirmeye odaklanmış özgün uzmanlığından yararlanarak sizi, bugünün iş yerinde başarılı ve mutlu olmak için gereken araçlar ve stratejilerle donatır.

Takvimde yer alan Profesyonel Atölyelerimize katılabilir; ayrıca bu atölyeleri içeren ve The School of Life’ın organizasyonlarda bireylerin ve ekiplerin gelişimi için tasarladığı Öğrenme ve Gelişim Müfredatını inceleyebilirsiniz. Kurumunuzun gelişim hedeflerine ve ihtiyaçlarına uygun öğrenme yolculuklarını birlikte tasarlayabiliriz.

 

ATOLYE LIDERI

Elvan Omay 2022Elvan Omay İzmir Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1991’de Boğaziçi Üniversitesi İşletme’yi bitirdi. Nokta, Aktüel ve Milliyet Dergi Grubu’nda muhabirlik ve editörlük yaptı. National Geographic Türkiye’nin yayın yönetmenliğini üç yıl yürüttü. Daha sonra kariyerine kurumsal iletişim ve pazarlama alanında devam etti. Efes Pilsen, Hürriyet, Shell Türkiye’de çalıştı. Kuruluş yıllarında Özyeğin Üniversitesi’nin iletişim direktörlüğünü, ardından Bilgi Üniversitesi’nin PR direktörlüğünü üstlendi. 2011-2012 yıllarında Özyeğin Üniversitesi’nde Executive MBA’i bitirdi.

Bu süreçte ve hala en büyük tutkusu keyif, sosyal fayda ve öğrenmeyi buluşturan projeler, deneyimler, içerikler tasarlamak ve hayata geçirmek... Hürriyet’in “Aile İçi Şiddete Son”, Özyeğin Üniversitesi’nin “Hayatının Oyunu” gibi yenilikçi ve ödüllü kampanyaları geliştirdi. Son projesi The School of Life’ı İstanbul’a getirmekti.   

Için bilet satın al
Elvan Omay ile Diplomasi

Ne:
Profesyonel Atölyeler

Satın Al

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz #EvdeKal online buluşmaları için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız linki ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgileri, etkinlikten en geç 2 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz. Sorularınız için 0 537 833 3968 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 

 unlimited sidebar

TSOL UNLIMITED ile dilediğiniz tüm online derslere, etkinliklere ve deneyimlere ücretsiz katılım

Detaylı Bilgi