Ayse Topcu ile 'Yeterince İyi' Karar Vermek

Doğru kararlar vermek, iyi bir yönetici, lider veya girişimci olmanın temeli. Ancak araştırmalar gösteriyor ki, duygularımız karar verme becerimizi önemli ölçüde etkileyerek doğru yargılara varmamızı engelliyor. Özellikle de belirsizliğin ve karmaşanın yoğun olduğu dönemlerde…

Bu online atölyede etkili karar vermenin önündeki karar verme yorgunluğu, pişmanlık korkusu ve kendini yeterince tanımamak gibi engelleri inceliyoruz. Karar verme psikolojisini mercek altına alıp yargılarımızı etkileyebilecek bilinçdışı unsurları tartışıyoruz. Karar verirken rekabet edebilen sezgilerimize ve rasyonel düşünceye açmamız gereken alanı inceliyoruz. Çelişkilerimizi yeni bir ışıkla görmemizi sağlayacak daha özgüvenli bir zihniyetle kararlarımızı ele almanın yollarını çalışıyoruz. Ve mükemmel olmayan kararlarla barışmayı ve kimi kararlarımızı yolda tamir ederek güncellemeyi öğreniyoruz.

 

PROFESYONEL ATÖLYELER HAKKINDA

Profesyonel Atölyelerimiz; girişimciler, psikologlar, fikir önderleri ve CEO’ların uzmanlıklarını bir araya getirerek ve The School of Life’ın duygusal zekayı ve olgunluğu (emotional intelligence) geliştirmeye odaklanmış özgün uzmanlığından yararlanarak sizi, bugünün iş yerinde başarılı ve mutlu olmak için gereken araçlar ve stratejilerle donatır.

Takvimde yer alan Profesyonel Atölyelerimize katılabilir; ayrıca bu atölyeleri içeren ve The School of Life’ın organizasyonlarda bireylerin ve ekiplerin gelişimi için tasarladığı Öğrenme ve Gelişim Müfredatını inceleyebilirsiniz. Kurumunuz gelişim hedeflerine ve ihtiyaçlarına uygun öğrenme yolculuklarını birlikte tasarlayabiliriz.

 

ATÖLYE LİDERİ

ayse topcuAyşe Topçu, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümünden mezun oldu. Elektronik Müh. Yüksek lisansı ve Boğaziçi Üniversitesi, Pazarlama ve Yönetim Yüksek Lisansını tamamladı. Bosch GmbH’de R&D Bölümünde Yazılım Tasarım Mühendisliği ile başlayan kariyer hayatı Koç Grubu’nda 15 yıl aktif olarak Dayanıklı Tüketim Grubunda devam etti. Global Pazarlama Direktörlüğü, Marka Yöneticilikleri, Inovasyon Yöneticiliği, Stratejik Pazarlama gibi görevlerde otuzu aşkın ülkede ekip ve süreçlerin kurulumu ve marka stratejilerinin yönetimini üstlendi. Çok uluslu ekip yönetimi, ekiplerin farklı kültürel normlar içinde değerlendirilerek gelişimlerinin desteklenmesi; ortak amaç farklı ihtiyaçlarla entegrasyonunun sağlanması ana odaklarından biri oldu. Şu an Vitra ve Vileroy Boch Karo markalarının global iletişim, marka, Pazar Geliştirme ve Ürün Yönetimi ekiplerini global ölçekte yönetmektedir.

Için bilet satın al
Ayse Topcu ile 'Yeterince İyi' Karar Vermek

Ne:
İŞ

Satın Al

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz #EvdeKal online buluşmaları için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız linki ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgileri, etkinlikten en geç 2 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz. Sorularınız için 0 537 833 3968 numaradan bize ulaşabilirsiniz.