Ayse Topcu ile Uzaktan Çalisirken Destekleyici Olmak

Çoğumuz artık biliyoruz ki uzaktan çalışma ortamı kaliteli ve verimli ekip çalışması için vaha da olabilir kara delik de… Hem organizasyonlar hem de bireyler olarak aynı gemide olduğumuz dünyanın bu yeni halinde psikolojik dirençleri aşan, bağları güçlendiren ve üretkenliğe alan açan destekleyici bir çalışma ortamını oluşturmak için bireyler olarak bize neler düşüyor?

Birlikte çalıştığımız insanları desteklemek ve verdikleri rahatsızlık sinyallerini dikkatlice gözlemlemek; karşılaştıkları zorluklara nasıl yaklaşacakları konusunda onlara en iyi öneriyi sunmamızı sağlar. Çevik ekipleri yönetirken, iş arkadaşlarıyla iletişim kurarken ve müşterilerle temas kurarken etkili ve doğru şekilde destek vermeyi psikoterapi ve felsefe disiplinlerinin bilgi birikiminden ve iç görülerinden faydalanarak uygulamalı olarak çalışıyoruz. 

Bu online atölyede:

  • Ekibimizdekileri desteklemenin ve güçlendirmenin neden bu kadar önemli olduğuna değiniyoruz,
  • Kavrayışla ve duygusal olarak destekleyici şekilde dinleme pratiği yapıyoruz,
  • Merak ve tevazu ile düşünceli sorular sormanın mucizevi etkisini deneyimliyoruz,
  • Ekip içinde ortak beklentileri bir çerçeveye oturtmak için yöntem geliştiriyoruz,
  • Sözle olduğu kadar eylemle de açık ve destekleyici olduğumuzu göstermenin yollarını konuşuyoruz. 

PROFESYONEL ATÖLYELER HAKKINDA

Profesyonel Atölyelerimiz; girişimciler, psikologlar, fikir önderleri ve CEO’ların uzmanlıklarını bir araya getirerek ve The School of Life’ın duygusal zekayı ve olgunluğu (emotional intelligence) geliştirmeye odaklanmış özgün uzmanlığından yararlanarak sizi, bugünün iş yerinde başarılı ve mutlu olmak için gereken araçlar ve stratejilerle donatır.

Takvimde yer alan Profesyonel Atölyelerimize katılabilir; ayrıca bu atölyeleri içeren ve The School of Life’ın organizasyonlarda bireylerin ve ekiplerin gelişimi için tasarladığı Öğrenme ve Gelişim Müfredatını inceleyebilirsiniz. Kurumunuz gelişim hedeflerine ve ihtiyaçlarına uygun öğrenme yolculuklarını birlikte tasarlayabiliriz.

 

ATÖLYE LİDERİ

ayse topcuAyşe Topçu, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümünden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi, Pazarlama ve Yönetim Yüksek Lisansını tamamladı. 1996-2000 yılları arasında Bosch GmbH’de R&D Bölümünde Yazılım Tasarım Mühendisliği ile başlayan kariyer hayatı Koç Grubu’nda 15 yıl aktif olarak Dayanıklı Tüketim Grubunda devam etti. Kurumsal olarak son görevi Arçelik’te, Global Pazarlama, Marka ve İnovasyon Direktörlüğü oldu. Arçelik’te Uluslararası Pazarlama Direktörlüğü, Marka Yöneticilikleri, Inovasyon Yöneticiliği ve tüm süreçleri, Stratejik Pazarlama gibi görevlerde toplam 11 farklı ve yeni bölümü sıfırdan kurma ve yönetme şansı edindi. Ekiplerin gelişmesi ve eğitim her zaman önceliği oldu. Kurulan şirket içi akademilerle de “Kampüse Dönüş” 365 gün iç eğitim faaliyetlerini tetikledi ve yönetti. Aynı zamanda Adler Koçluk Okulu mezunu olan Ayşe Topçu 2016 yılından bu yana iki kurucusundan biri olduğu Telos Angels ile yeni ve yaratıcı fikirlerin iş dünyasına adım atmasına öncülük ve danışmanlık yapmaktadır.

Için bilet satın al
Ayse Topcu ile Uzaktan Çalisirken Destekleyici Olmak

150

Ne:
Online Programlar
Ne zaman ve nerede:
  • Prş 12 Kas 2020 20.00 - 22.30
    Online

Satın Al

 

 Zoom platformu üzerinden sunduğumuz #EvdeKal online buluşmaları için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız linki ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgileri, etkinlikten en geç 2 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz. Sorularınız için 0 537 833 3968 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 

unlimited sidebar

TSOL UNLIMITED ile dilediğiniz tüm online derslere, etkinliklere ve deneyimlere ücretsiz katılım

Detaylı Bilgi