Kurumlar için

Iletisim:

Elvan Omay
Direktör, The School of Life Istanbul
0532 4643899

Iletısım 

Brosuru Indırın

Ayse Topcu ile Degisime Adapte Olmak

Değişim büyük ve kaçınılmaz olduğuna göre, asıl belirleyici olan bizim onunla kurduğumuz ilişki. Değişim karşısında şaşkınlığa ve strese teslim olabilir ya da değişimi fırsat olarak görebiliriz.

Ayşe Topçu ile bu online seminerde değişimi neden görmezden geldiğimizi, ondan neden korktuğumuzu ve nasıl daha az korkabileceğimizi tartışıyoruz. Kendimizi doğaçlamaya, belirsizliğe ve büyümeye nasıl açabileceğimize değiniyoruz: Nasıl aktif olarak adapte olabiliriz ve gerekli durumlarda değişime liderlik edebiliriz? Korku ile paralize olmak yerine değişime aktif olarak uyum sağlama ve değişimi çevik olarak yönlendirme becerisinde nasıl ustalaşırız?

ATÖLYE LİDERİ

ayse topcuAyşe Topçu, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümünden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi, Pazarlama ve Yönetim Yüksek Lisansını tamamladı. 1996-2000 yılları arasında Bosch GmbH’de R&D Bölümünde Yazılım Tasarım Mühendisliği ile başlayan kariyer hayatı Koç Grubu’nda 15 yıl aktif olarak Dayanıklı Tüketim Grubunda devam etti. Kurumsal olarak son görevi Arçelik’te, Global Pazarlama, Marka ve İnovasyon Direktörlüğü oldu. Arçelik’te Uluslararası Pazarlama Direktörlüğü, Marka Yöneticilikleri, Inovasyon Yöneticiliği ve tüm süreçleri, Stratejik Pazarlama gibi görevlerde toplam 11 farklı ve yeni bölümü sıfırdan kurma ve yönetme şansı edindi. Ekiplerin gelişmesi ve eğitim her zaman önceliği oldu. Kurulan şirket içi akademilerle de “Kampüse Dönüş” 365 gün iç eğitim faaliyetlerini tetikledi ve yönetti. Aynı zamanda Adler Koçluk Okulu mezunu olan Ayşe Topçu 2016 yılından bu yana iki kurucusundan biri olduğu Telos Angels ile yeni ve yaratıcı fikirlerin iş dünyasına adım atmasına öncülük ve danışmanlık yapmaktadır.

«Paylaştıkları çok değerliydi. İyi ki gelmişim, teşekkür ederim! Tüm eğitimlerine katılırım.»

«Farklı düşünmeye sevk etti. Gerçek hayattan verdiği örnekler ile de hem çok keyifli hem de çok zengin bir eğitim sağladı.»

«Anlatılan deneyimler ilham verici, dinlerken çok keyif aldım.»