Kurumlar için

Iletisim:

Elvan Omay
Direktör, The School of Life Istanbul
0532 4643899

Iletısım 

Brosuru Indırın

Isyerinde Daha Fazla Duygusal Zeka

Sayısız araştırma, duygusal zekası gelişmiş çalışanların daha mutlu ve başarılı olduğunu gösteriyor. Çalışanların, teknik-profesyonel becerilerinin yanı sıra bazı karmaşık duygusal becerilerde de ustalaşmaları gerekiyor. Duygularını daha iyi anlayan ve yönetebilen, çalışma arkadaşları ve müşterilerle iyi iletişim ve kalıcı ilişkiler geliştirebilen, hızlı değişim ve fikir ayrılıkları karşısında sakin kalabilen, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini harekete geçirebilen çalışanlar, organizasyonların başarısı için de vazgeçilmez. 

Öğrenme ve Gelişim programımız, işyerinde ve hayatın bütününde gerçek değişim getiren 20 temel duygusal beceri etrafında tasarlandı. Her beceri için özel olarak geliştirilmiş iki saatlik atölyeler; zihni harekete geçiren ve potansiyeli açığa çıkaran kullanışlı ve keyifli uygulamalardan ve iş yaşamı, psikoloji ve felsefeden örnek vakalardan besleniyor. 

Öğrenme ve Gelişim programından en yüksek verimi ise, farklı çalışan gruplarının ihtiyaçlarına ve organizasyonun gelişim hedeflerine göre kurgulanmış modüler ve kapsamlı öğrenme yolculukları ile almak mümkün. Broşürümüzde yer alan öğrenme yolculuklarını takip edebilir ya da kurumun ihtiyaçlarına uygun yolculukları birlikte tasarlayabiliriz. 

Atölyelerin içerikleri ve Öğrenme Yolculukları için lütfen Broşürümüzü inceleyin. 

 

'In a world where productivity hinges on the quality of an employee’s thinking, psychological factors are no longer secondary. They’re at the very core of what determines success." /  "Verimliliğin, çalışanın düşünme kalitesine dayandığı bugünün dünyasında, psikolojik iyi oluş ikincil öneme sahip olmaktan çıkmış ve başarıyı belirleyen öncelikli konu haline gelmiştir.'

Ron Friedman, The Best Place To Work, 2014