Kurumlar için

Iletisim:

Elvan Omay
Direktör, The School of Life Istanbul
0532 4643899

Iletısım 

Brosuru Indırın

Ayse Topcu ile Degisime Adapte Olmak

Değişim büyük ve kaçınılmaz olduğuna göre, asıl belirleyici olan bizim onunla kurduğumuz ilişki. Değişim karşısında şaşkınlığa ve strese teslim olabilir ya da değişimi fırsat olarak görebiliriz.

Ayşe Topçu ile bu online seminerde değişimi neden görmezden geldiğimizi, ondan neden korktuğumuzu ve nasıl daha az korkabileceğimizi tartışıyoruz. Kendimizi doğaçlamaya, belirsizliğe ve büyümeye nasıl açabileceğimize değiniyoruz: Nasıl aktif olarak adapte olabiliriz ve gerekli durumlarda değişime liderlik edebiliriz? Korku ile paralize olmak yerine değişime aktif olarak uyum sağlama ve değişimi çevik olarak yönlendirme becerisinde nasıl ustalaşırız?

ATÖLYE LİDERİ

ayse topcuAyşe Topçu, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümünden mezun oldu. Elektronik Müh. Yüksek lisansı ve Boğaziçi Üniversitesi, Pazarlama ve Yönetim Yüksek Lisansını tamamladı. Bosch GmbH’de R&D Bölümünde Yazılım Tasarım Mühendisliği ile başlayan kariyer hayatı Koç Grubu’nda 15 yıl aktif olarak Dayanıklı Tüketim Grubunda devam etti. Global Pazarlama Direktörlüğü, Marka Yöneticilikleri, Inovasyon Yöneticiliği, Stratejik Pazarlama gibi görevlerde otuzu aşkın ülkede ekip ve süreçlerin kurulumu ve marka stratejilerinin yönetimini üstlendi. Çok uluslu ekip yönetimi, ekiplerin farklı kültürel normlar içinde değerlendirilerek gelişimlerinin desteklenmesi; ortak amaç farklı ihtiyaçlarla entegrasyonunun sağlanması ana odaklarından biri oldu. Şu an Vitra ve Vileroy Boch Karo markalarının global iletişim, marka, Pazar Geliştirme ve Ürün Yönetimi ekiplerini global ölçekte yönetmektedir.

«Paylaştıkları çok değerliydi. İyi ki gelmişim, teşekkür ederim! Tüm eğitimlerine katılırım.»

«Farklı düşünmeye sevk etti. Gerçek hayattan verdiği örnekler ile de hem çok keyifli hem de çok zengin bir eğitim sağladı.»

«Anlatılan deneyimler ilham verici, dinlerken çok keyif aldım.»