Kurumlar için

Iletisim:

Elvan Omay
Direktör, The School of Life Istanbul
0532 4643899

Iletısım 

Brosuru Indırın

Erdem Aksakal ile Degisim Caginda Ceviklik

Zamanın ruhu, değişim ve inovasyon… Çeviklik, her organizasyonunun kültüründeki temel beceri haline geldi. Bu bir saatlik konuşmada önce çeviklik ve esnekliğin önündeki zaman zaman göz korkutan psikolojik engellere bakıyoruz. Organizasyonda değişime hızla uyum sağlanan, daha çevik bir kültürü içselleştirmenin ve teşvik etmenin temel yol haritalarını tartışıyoruz. Geleceğe yönelik beklentilerimizi şekillendirmede nostalji ve beklentinin oynadığı rolü de ele alıyoruz.

ATÖLYE LİDERİ

Erdem Aksakal new web2

SAP Global Amaç ve Sürdürülebilirlik Pazarlama Direktörü olan ERDEM AKSAKAL, İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden sonra İTÜ’de Elektronik Haberleşme Mühendisliği’ni, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İşletme doktorasını tamamladı.

Lise sıralarında yazma alışkanlığı kazandı. Kurumsal alanda çalışırken yazmaya devam etti. Öyküleri yayınlandı. “Beyaz Yakalılar”ın hayatını anlattığı, sahiciliğin peşine düştüğü Mezeleri Güzel kitabı 2016’da yayımlandı. Kısa sürede 6 baskı yaptı. Beyaz Yakalılar, Dijital Dönüşüm, Spor, Kültür ve Sanat alanında köşe yazarlığı yapmaya, çeşitli konferans ve platformlarda konuşmacı olarak yer almaya devam ediyor.