ISIN GELECEGI ICIN 20 DUYGUSAL BECERI 

Duygularımız düşüncelerimizi ve davranışlarımızı belirleyerek hayatımızın her alanına hükmediyor. Belki en çok da iş yaşamında… Çalışanların birlikte etkin çalışması; duygularını ne oranda anlayabildikleri, düzenleyebildikleri ve bireyler arası ilişkilerin ne oranda sağlıklı olduğuna bağlı. Duygusal olgunluk, şimdi her zamankinden daha fazla işin geleceğinde ve organizasyonların başarısında kilit rolde.

Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığımız öğrenme yolculukları, bugünün iş ortamında ekiplerin gelişimi ve başarısı için ihtiyaç duyulan temel duygusal becerilere dayanıyor. Psikoloji ve psikoterapiden iç görüler ışığında bireylerin ve ekiplerin kendi deneyim ve dinamiklerine bakmasını teşvik ederek öz-farkındalığı ve iletişimi güçlendiriyoruz.

Dayanışma ve iç gözleme alan açan nazik ve destekleyici bir ortamda gerçekleşen etkileşimli atölyelerimizi online ve offline olarak sunuyoruz. Hazır formüller yerine hikayeler, örnekler ve etkileşimli egzersizler ile zenginleşen her atölye kalıcı öğrenmeyi destekleyen materyaller de içeriyor. Her biri 2,5 saat süren atölyeler idealde maksimum 40 katılımcı ile gerçekleşiyor.

Yaklaşımımız, yapılandırılmış iç gözlem için güvenli bir alan yaratarak kendinizi ve diğerlerini görme biçimlerinizi dönüştürüyor.

Size özel öğrenme yolculuğunu birlikte tasarlamak için: istanbul@theschooloflife.com

Kurumsal broşürümüzü indirmek için: KURUMSAL BROŞÜR