The School of Life’ta Calisan Mutlulugu

Hayatın akışı içinde kimi sorular kendilerini tekrar tekrar önümüze atıverir: Kimiz? Kim olmayı düşlüyoruz? Nasıl yaşamalı? Hayatımıza ne anlam veriyor? The School of Life’ta bireylere ve ekiplere motivasyon kaynaklarını keşfetmeleri, duygu ve düşüncelerini bileşenlerine ayırarak kavramaları, yeni perspektiflerden deneyimlerine bakabilmeleri, dengeli ve doyumlu bir varoluş için araçlar edinebilmeleri için eşlik ediyoruz.

DOYUMLU VE DENGELİ BİR HAYAT YOLCULUGUNDA ESLIK EDİYORUZ

Dayanışma ve iç gözleme alan açan nazik ve destekleyici bir ortamda bireylerin ve ekiplerin öz-farkındalığını arttıran ve potansiyellerine ulaşmalarını destekleyen duygusal kaynakları erişilebilir kılıyoruz.

Kimlik, ilişkiler, iş ve kültür temaları altında sunduğumuz programlarımız hayatın içindeki farklı rollerimize ve hallerimize ışık tutarken uzman atölye liderleri, felsefe ve psikolojiden beslenen zihin açıcı içerik, etkileşimli egzersizler, ilham veren hikayeler, kullanışlı stratejiler ve diğer katılımcılarla açık iletişime dayanan derin sohbetlerle zenginleşiyor.

Kurumunuza özel atölyeler düzenleyebileceğimiz gibi çalışanlarınız, onlara hediye edebileceğiniz TSOL Gift'ler aracılığıyla Takvimli programımızdan da özgürce seçimler yaparak kendi öğrenme deneyimlerini oluşturabilirler.

Size özel programı birlikte oluşturmak için:

istanbul@theschooloflife.com

0532 4643899