Kurumlar için

Iletisim:

Elvan Omay
Direktör, The School of Life Istanbul
0532 4643899

Iletısım 

Brosuru Indırın

Etkin Ekip Sözlesmemiz

Ekip içinde var olma tercihlerimiz nasıl benziyor, nasıl farklılaşıyor? Ortak amacımız etrafında en iyi şekilde iş birliği yapabilmek için hangi yaklaşım, davranış, süreç ve prensiplerde anlaşabiliriz? Birbirimize hangi sözleri verebiliriz? Prensiplerimizi vücuda getirecek kimi aksiyonlar, deneyimler ve ritüeller neler olabilir?

Etkin Ekip Sözleşmesi üzerine keşif yolculuğumuzda ekip ya da topluluk üyelerinin çalışma tercihlerine, proje hedeflerine, umutlarına ve endişelerine ses verirken etkin bir ekip olmaya dair ortak hayali ve sözleşmeyi birlikte tasarlayacağız.

ATÖLYE LİDERİ

Elvan Omay 2020Elvan Omay İzmir Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1991’de Boğaziçi Üniversitesi İşletme’yi bitirdi. On yıl dergilerde gazetecilik yaptı. Nokta, Aktüel ve Milliyet Dergi Grubu’nda muhabir ve editör olarak görev aldı. National Geographic Türkiye’nin yayın yönetmenliğini üç yıl yürüttü. Daha sonra kariyerine kurumsal iletişim ve pazarlama alanında devam etti. Efes Pilsen, Hürriyet, Shell Türkiye’de çalıştı. Kuruluş yıllarında Özyeğin Üniversitesi’nin iletişim direktörlüğünü, ardından Bilgi Üniversitesi’nin PR direktörlüğünü üstlendi. Özyeğin Üniversitesi’nde Executive MBA’i bitirdi.

Bu süreçte ve hala tutkusu; keyif, sosyal fayda ve öğrenmeyi buluşturarak organizasyonların vizyonunu ete kemiğe büründüren deneyimler, platformlar ve içerikler tasarlamak ve hayata geçirmek… Hürriyet’in Aile İçi Şiddete Son, Özyeğin Üniversitesi’nin Hayatının Oyunu gibi yenilikçi ve ödüllü inisiyatifleri geliştirdi. 2014’te Bilgi Üniversitesi bünyesinde The School of Life’ın İstanbul okulunu kurdu ve 2016’dan bu yana kendi firması L1 Engage ile bu yolculuğa devam ediyor.