Çalisan Katilimina The School of Life Perspektifi

Düşüncelerini seslendirmeleri ve paylaşmaları için insanları bir araya getirmek işyerinde katılımı ve bağlılığı güçlendirmenin anahtarı. Keşif ve tartışma için güvenli ve keyifli deneyim ve alanlar yaratmak; organizasyonu kopuk bireylerden oluşan bir gruptan bireylerin kendi ve diğerlerinin bakış açısını ve tercihlerini kavradığı, birlikte hayal edip kararlar alabilen ve ortak amaca koşabilen bir takıma dönüştürür. 

The School of Life’tan Moderasyonlu Deneyim ve Sohbetler 

 

Ofis ortamında bir araya gelmenin zor olduğu bir dönemden geçsek de online ortamda da açık iletişime davet eden güvenli, etkileşimli ve destekleyici ruhu yakalamak mümkün. Moderasyonlu Deneyim ve Sohbetlerimiz tam da böyle ekip çalışmalarını mümkün kılmak için tasarlandı. İster zenginleştirici bir tema etrafında ekip üyelerinin nefes almasını amaçlayın, ister ekip ruhunu ortak amaç etrafında yeniden ateşlemeyi hedefleyin; akademik kadromuzun ustalıklı moderasyonu eşliğinde zihin açıcı bakış açılarına ve ekipçe keşif yolculuğuna davetlisiniz. 

 

Nasil Oluyor? 

Moderasyonlu Deneyim ve Sohbetler fiziki olarak 50, Zoom ortamında 100 kişiye kadar gruplarla yapılıyor ve 90-120 dakika sürüyor. Katılımcılar akademik kadromuzun liderliğinde hem ortak alanda hem de küçük gruplar halinde tartışıyorlar. İhtiyaç ve hedeflerinize göre deneyimlere son şeklini veriyoruz.

 

Ekibinize Özel Deneyimi Tasarlamak İçin: 

istanbul@theschooloflife.com

0532 4643899

Etkin Ekip Sözlesmemiz
Etkin Ekip Sözleşmesi üzerine keşif yolculuğumuz ekip üyelerinin çalışma tercihlerine, umutlarına ve endişelerine ses verirken etkin ekip olmaya dair ortak hayali ve sözleşmeyi birlikte tasarlamayı mümkün kılıyor.
İs-Yasam Dengemiz
İş-Yaşam Dengemiz üzerine sohbetimiz kariyerlerimizde ilerlerken iş dışında arzuladığımız yaşamımıza da sadık kalabilmenin zorlukları hakkında tartışma fırsatı sunuyor.
Kimlik ve Öz-Farkindalik
Kimlik ve Öz-farkındalık üzerine sohbetimiz kim olduğumuzun kökenlerine ve neye inandığımıza odaklanarak felsefi geleneklerden ana fikirleri entegre ediyor.
Zamanin Ruhu
Zamanın Ruhu üzerine sohbetimizde pandemiden iklim krizine, hayatımızı sarmalayan zorluklara rağmen yaşamı keyifli ve anlamlı kılmanın yollarını keşfediyoruz.
Terapi Niyetine Sanat
Terapi Niyetine Sanat hakkında sohbetimizde kendimize ve hayata dair sanattan ve popüler kültürden öğrenebileceklerimiz üzerine konuşuyoruz.
Yeni Yil Kararlari
Yeni Yıl Kararları üzerine sohbetimizde yeni bir yılın, yeni ihtimallerin, yeni bir hayat şansının bizim için ne anlama geldiğini kısıtları da ihmal etmeden seslendiriyoruz.