Hakkımızda

The School of Life Istanbul

Tel: 0532 464 3899

Tel: 0537 833 3968

E:istanbul@theschooloflife.com

Hakkimizda

NE YAPIYORUZ

Alain de Botton’un ilk olarak 2008’de Londra’da hayata geçirdiği The School of Life felsefe, edebiyat, psikanaliz ve görsel sanatların sunduğu yaklaşımlar ve rehberlik aracılığı ile katılımcıları akıllı ve iyi yaşama alternatiflerini keşfetmeye ve tartışmaya davet ediyor. Potansiyelimizi nasıl gerçekleştirebiliriz? Aşkı nasıl zinde tutabiliriz? Nasıl fark yaratırız? Nasıl yaratıcı oluruz? Sakin kalmayı nasıl başarırız?

Hızlı, yorucu, kimi zaman tüketici bir günün ardından The School of Life Istanbul’da sıcak kahve eşliğinde keyifle arkanıza yaslanmanızı istiyoruz. Yetkin ve deneyimli Akademik Kadro eşliğinde hayatın asli ve büyük temalarında kazı yapmaya, kendi iç sesinize kulak vermeye, aynı zamanda yaklaşımınızı diğer meraklı ve açık görüşlü bireylerle paylaşmaya davet ediyoruz sizi. Türkiye’den ve dünyadan önde gelen yazar, sanatçı ve düşünürlerden bireysel yolculuklara kapı açan rahatlatıcı, yol gösterici ya da kışkırtıcı farklı bakış açıları duymaya, deneyimlemeye de hazır olun.

Atölye ve etkinlikler 14 Ekim 2014'ten bu yana hafta içi akşam, cumartesi sabah ve öğleden sonra, pazar ise öğleden sonra saatlerinde Joint Idea Kanyon, DasDas Ataşehir ve şehrin farklı mekanlarında…

The School of Life Istanbul bir L1 Engage girişimidir.
 

KAYIT ICIN

Programlara bu web sitesi üzerinden kayıt olmak çok kolay! Program sayfasında katılmak istediğiniz ders veya etkinliği tıklayın, dersin detaylı içeriği ve verildiği tarihlerle ilgili açılan sayfanın sağ üst köşesindeki Sepete Ekle kısmından dilediğiniz tarih için derse hemen kayıt olabilirsiniz. 

The School of Life Istanbul programları ve diğer sürprizlerden öncelikle haberdar olmak için sayfanın altında yer alan alan bültenimize üye olmanız yeterli.