Overwin je faalangst

  • Professionele training
  • Effectiviteit
Leer hoe je jouw faalangst overwint, onderzoek waarom je angstig bent en ontwikkel meer zelfvertrouwen in elke situatie. Aan het eind van deze training durf je nieuwe uitdagingen op werk aan te gaan, zonder op elk moment aan jezelf te twijfelen.

Frederiksplein, 54

Prijs

€ 550,- excl. btw.

Heb jij last van faalangst?

Herken jij ook dat onrustige gevoel in je buik: wat als het verkeerd gaat? Dat stemmetje in je hoofd dat steeds storender wordt? Je weet dat je angsten niet altijd reëel zijn, maar dat maakt het angstige gevoel niet minder. Het lijkt alsof de mensen om je heen precies weten wat ze doen, terwijl jij alsmaar blijft twijfelen. Maar je bent echt niet de enige die last heeft van faalangst. Hoe zorg je ervoor dat het verlammende gevoel weggaat? Dat je meer plezier uit je werk kan halen, je vaker je mening durft te geven en een nieuwe uitdaging voor de verandering wel aangaat? 

Overwin je faalangst

Faalangst heeft te maken met wat je denkt dat andere mensen van jou vinden. Het is in jouw ogen namelijk nooit goed genoeg. Dit kan tijdens momenten van presenteren of beoordelen je letterlijk tegenhouden. Je lichaam blokkeert, je stem trilt of je gaat transpireren. Vervelend, want achteraf bevestigt dit de angst waar je bang voor was! Wat is ervoor nodig om je faalangst te overwinnen? En waar komt de angst om te falen eigenlijk vandaan? Tijdens deze training leer je omgaan met je faalangst. Zo ga je voortaan met waardigheid, begrip, wijsheid — en misschien zelfs een vleugje humor — om met de kans op falen. 

Leer je faalangst begrijpen

In één dag leg je de basis voor het overwinnen van je faalangst. Je onderzoekt waarom je bang bent om te falen en je daagt jezelf uit om anders te kijken naar je drang naar perfectie. Dit doe je samen met een kleine groep deelnemers, die net als jij precies weten hoe het voelt om faalangst te hebben.   

Tijdens deze training:  

  • Onderzoek je jouw emoties en ideeën over falen  
  • Ontdek je de negatieve en positieve kanten van faalangst – ja die zijn er! 
  • Leer je te vertrouwen op jezelf en piekergedachten los te laten  
  • Krijg je inzichten vanuit de filosofie, psychologie en de kunst om je faalangst beter te begrijpen  
  • Leer je hoe je ‘beter’ kunt falen 
  • Wissel je ervaringen uit met deelnemers om van elkaar te leren 
  • Leer je om te gaan met je drang naar perfectie en de druk van de moderne wereld 

Past deze training bij jou?

Zorgt je faalangst voor stress en onzekerheid tijdens je werk? En staat de angst voor het falen in de weg van het behalen van je doelen? Overwin je faalangst is voor professionals die meer rust in hun werk- en privéleven willen zonder steeds dat vervelende stemmetje in hun hoofd. 

 

Op een rij

  • Prijs: € 550,- exclusief btw. 
  • Voertaal: Nederlands 
  • Duur: 1 dag van 9.30 tot 17.00 uur, inclusief een heerlijk verzorgde lunch.  
  • Locatie: The School of Life, Frederiksplein 54, Amsterdam. 
    • Tip: Reis het met OV, pak de fiets of parkeer bij een van de P+R’s in Amsterdam. 
  • Aantal deelnemers: Maximaal 15. 
  • Studielast: Er is geen verplicht huiswerk. De technieken kun je na afloop toepassen en uitproberen in je werk.  
  • Studiemateriaal: Je krijgt van ons bij aanvang een reader. 
  • Niveau: Er is geen ingangseis. 

De docent van deze training

Overwin je faalangst wordt gegeven door Reine Rek. Ze helpt je jouw faalangst te overwinnen en zelfverzekerder in je schoenen te staan.

Reine Rek

Reine Rek is spreker, coach en docent aan The School of Life. Ze heeft gestudeerd aan de Universiteit

Bekijk